Darovat krev je mnohem cennější dar, než dát peníze na charitu. Spotřeba krve kvůli složitým operacím neustále roste. Vzácnou tekutinu, která nám koluje v žilách, přitom nejde uměle vyrobit. Krve v nemocnicích i dobrovolníků je nedostatek.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Já bohužel jako invalida na el.vozíku nemohu být dárcem krve, tak snad opět prezident Pavel bude jako dárce a nechá se u toho zase vyfotit a fotky pošle na soc.sítě !