„S ufiknutým prstem už to nepůjde. S kariérou je amen. Koukej na ty moje kožené mundialky, kolik prachu už na ně napadalo," posteskl si Leoš Noha ohledně konce s milovaným fotbálkem.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Jak se s amputacemi začne, už se to nezastaví.
Snad neskončí jako pan Drbohlav (mj. Tři oříšky pro Popelku), jako slepý "trupík", jak těm bez končetin, na IKEMU říkali.
Chápu, že se pan Noha děsí, že se "mrcha" rozleze, ale on pije dál a dělá tedy vše pro to, aby se rozlezla. Znám mnoho lidí se stejným postojem k amputacím při diabetu, vlastně znala jsem, prošli si obdobím amputcí a ani jeden už tu není. Co k tomu říct?