Lebka světice se v sobotu po 18 dnech od krádeže vrátila do baziliky v Jablonném v Podještědí. Byla k vidění při Zdislavské pouti, veřejnosti už je ale opět skryta. Vše umožnil precizní zásah restaurátorů.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.