Hybnerové hrozí pokuta: POPEL TATÍNKA NA WC! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 20. dubna 2026

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Hybnerové hrozí pokuta: POPEL TATÍNKA NA WC!

Pozůstalí nakládají s ostatky svých milovaných, kteří již odešli na druhý břeh, různě. Dcera Borise Hybnera (†74), Vanda (57), zvolila neobvyklý způsob, jak uchovat jeho památku. přesto je část jeho ostatků uložena na Vyšehradě, slavný herec a mim zůstává i po své smrti tak trochu světoběžníkem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
03. 03. 2026 19:57

Pokud vím tak jsou na to hygienické podmínky a nesmí se to všude. Jinak rozprášit na loučce jen když je proto vhodné počasí. Neměla by se s tím chlubit ja za to pokuta. V rodině jsme museli splnit přání zemřelého rozprášit popel a tak vím, že to neni jen tak.

bella.
02. 03. 2026 10:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.