„Nestydím za svůj věk, ale já jsem v květnu dostala informaci, že se možná té padesátky ani nedožiju," svěřila se Laďka Něrgešová v pořadu ShowTime.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Jak se k této situaci postavil Laďky exmanžel?Psalo se že v prvních měsících nebyla schopna se postarat ani o sebe natož o děti.Pomohl jí exmanžel?Ještě o něm nepadlo ani slovo v souvislosti s Ladčinou diagnózou.
Laďka je nejstatečnější žena co znám! Bojuje ze všech sil a moc jii přeji ať tady je s námi ještě hodně dlouho!
Je to opravdové sluníčko, které i přes své velké zdravotní problémy umí se smát a brát život takový jak je! Držím pěsti štěstí ✊✊✊❤️❤️❤️🌹🌹🌹