Řešíte kraviny
Přijde mi, možná myslela na budoucnost a mají tam podzemní bunkr aby se měli kam schovat v případě potřeby. Taky budeme muset udělat nějaký sklep. Kdoví co bude.
A zásoby.
Fešný doprovod bude taxikář. To se o ní ví, že když zrovna nejde pěšky, najímá si řidiče s autem. Neoznačeným. Jet v noci, z divadla, MHD, to by bylo i nebezpečné.
Nebo se onen muž zdržel v jejím domě?? Těžko. To už by o tom Blesk psal.
Lucinka ráda vyvolá ten dojem tajuplné lásky, aby se o ní zase psalo. Už na ní totiž není nic zajímavého, co by přebíral bulvár.
Jedna věc mi na ní přišla divná, už dříve.. Když jsem viděla v bulváru foto, kde ona měla v jednom z těch domů na tmavé půdě umístěnou houpačku. Takové větší sedátko na laně, nebo na čem. Alespoň to tak vypadalo - jako houpačka.. Kdo se tam chodí houpat ? Strašidelné mi to přijde.. Proč - na půdě ? Houpačky patří do venkovního prostředí, třeba do zahrady, ne ?