Válka mezi Jaromírem Soukupem (56) a Agátou Hanychovou (40) trvá už déle, než by měla. Bývalý mediální magnát ale ukázal, že má stále ještě zbraně, kterými se proti Agátě nebojí zaútočit.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Stara Hanychova Jako je fakt, ze ona to o sobe sama tvrdi.. Ale tento pan, tam nejde o vek, ten by mu mel jen pomoci v reseni zivotnich situaci z pozice kdy by mel mit k dispozici zkusenosti, na misto toho se verejne pere a to zcela dobrovolne i lresto se snazi hazet do pozice obeti Je to clovek co rad resi konflikty násilím, to se asi nedá zamaskovat... Baví se tim dokonce... Neznám pani Agatu, ale pana Jaromír znám přes jeho zaměstnance... No... Možná může někdo říct, že se jedná o pomluvy, ale viděl jsem sve a tomuto člověku bych nesvěřil ani svého křečka, natož dite!
Stara Hanychova Jako je fakt, ze ona to o sobe sama tvrdi.. Ale tento pan, tam nejde o vek, ten by mu mel jen pomoci v reseni zivotnich situaci z pozice kdy by mel mit k dispozici ymzkysenosti, na misto toho se verejne pere a to zcela dobrovolne i lresto se snazi hazwt do ozice obeti Je to clovek co rad resi konflikty násilím, ro se asi nedá zamaskovat... Baví se tim dokonce... Neznám pani Agatu, ale pana Jaromír znám přes jeho zaměstnance... No... Možná může někdo říct, že se jedná o pouhý, ale viděl jsem sve a tomuto člověku bych nevěřil ani svého křečka, natož dite!
Je fakt, že Agáta má poněkud "osobité" názory.
"Starý pán" jí nepřipadá starý na soul.ožení, ale připadá jí starý na sport.
Nedochází jí, že když otce své dcery ponižuje, ponižuje tím především samu sebe. Pokud jí připadal tak starý, tak proč s ním rok líhala?
Také by si měla uvědomit, že je jenom o 16 let starší, než ona. Což v tomto věku není zase tolik. Muži stárnou později.
Takže když Agáta chce urážet Soukupa jeho věkem, měla by si uvědomit, že především ona má vysoký věk.
Proč pořád dostávají prostor v médiích?Jsou to vzkazy a pomlouvání pořád dokola.Nikoho snad už nemůže ta jejich žabomyší válka zajímat.Jedině snad bulvár a jeho věrní čtenáři .Jsou trhlí oba dva stejně! Články o nich nečtu,ale bavím se recenzema,to úplně stačí.
Agáta Hanychová už neví, jak by se zviditelnila, tak prostě se do Jaromíra Soukupa musí nachážet. Nechala Miu v jejích 7 letech se dívat na ten zápas. Opravdu matka roku. Nesnižuji to, že se o své děti dokáže postarat, v rámci daných možností ano, ale jakým způsobem. Časté vulgarismy z ní také nedělají Matku Terezu.
Když jedna stará št..tka vlezla „starému pánovi” do postele, to jí nevadilo, že je to starý pán!! Až když zjistila, že nemá miliardy, najednou byl pro ni starý!