„Drazí moji, kašlete na to, co jsou šaty proti věčnosti. Posílejte do světa hezké věci a neřešte pí*oviny," mávla devětašedesátiletá herečka rukou nad kritikou modelů, do kterých ji oblékají ve StarDance. Známý stylista hvězd to ovšem vidí zcela jinak! Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Zase je tady ten namyšlený, ubohý tvor Filip Vaněk . Bohužel si stále myslí, že je modní guru ... ale je to pouze směšný šašek😊 Je namyšlený až na půdu, sám chodí oblékaný příšerně a bude jiným do toho kecat?😊😊
No jo, ale ten tvor i když nameyšlený v tomto případě má pravdu, mě se to na paní Janě také nelíbilo. Jinak ten výraz si mohla zanechat, nehodí se to pro ni jako ty šaty.
Osobně bych takhle tvrdě nezkritizovala celou práci kostýmérú ohledně letošní taneční soutěže. Kdyby i některé modely připomínaly styl 70 let, co má být ? Vím, že je to otázka vkusu každého, ale mně se ty modely celkově líbí. Pravda, některé víc a jiné méně. No ani jeden bych nenazvala obludným.. Kostýmy jsou pěkně propracované - už jen ty krásné ozdúbky a třpytky na šatech.. Například u LV a jejího bílého kalhotového kostýmu byl tuším záměr, aby kostým měl nádech 70 let. Tak co.. Myslím, že kostyméři se dost snažili.. A výběr látek ohledně jejich cen podléhá zřejmě přidělenému fin. rozpočtu k tomuto účelu.. Třeba foto č. 8 z galerky – Paní Jana P. v jemných světle modrých šatech s partnerem.. Jsou jako z pohádky - tam někde v oblacích. Jakoby viděli v dálce třpytit se nebe z jiné sféry. Snový hezký obrázek..