Lucie Vondráčková: Syny Plekance musí oblékat do uniformy | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Lucie Vondráčková: Syny Plekance musí oblékat do uniformy

„Mám ráda kombinaci elegance a domáckosti," prohlásila o svém stylu oblékání Lucie Vondráčková (43). Její synové Matyáš i Adam to mají rozhodně snadnější ...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Dianthos
20. 01. 2024 12:43

Školní uniformy jsou skvělá věc. Škoda, že těch škol, které je vyžadují, je tak málo. Nejenom, že uniformy stírají sociální rozdíly mezi studenty, také brání odpoutávání pozornosti od učení. Nejsou sexy, není to souboj značek a modelů. A navíc se chlapci naučí používat oblek a kravatu a dívky nosit sukně. Někteří mladí lidé mají s obojím problém.

lekno
19. 01. 2024 20:07

damaiante Bedi : Máte pravdu.. Ten nadpis vypadá zavádějící. Jakoby byla jen Plekyho vúle, že kluci nosí uniformy.. Jaké „musí“ ? LV je přece nemusí tak oblékat, nikdo jí direktivně nepřikázal proti její vúli, aby je nacpala do té školy. LV je chtěla takhle oblékat, neboť dala dobrovolně souhlas k tomu, aby chodili do dané školy. Čili nemusí, ale chce je oblékat do uniformy. Což je rozdíl..
Též jsem si nevšimla, že by byl bulvár někdy na straně Tomáše Pl. Na něj spíše - jen zatuchlá kritika, nebo posměch. Podle mě, bulvár byl a je vždy na straně LV, kterou všemi možnými způsoby vynáší, opěvuje, činí jí pozitivní reklamu. Chybí mi tam objektivita. Tohle není věc jen 1 pisálka. Přijde mi už směšné jejich věčné poklonkování. A smutně uboze púsobí na mě lidi, kteří dnes, po její veřejně známé minulosti – ještě dúvěřují této movité paní a vnímají ji jako spolehlivou bytost. Omezenost.. Ta - čím je větší, tím má větší potřebu toho druhého označit za hlupáka. Úměrně s omezeností totiž roste v hlavě i drzost + agresivita.

Dianthos
20. 01. 2024 12:35

Bulvár se nesnaží o objektivitu. Je na straně toho, kdo s ním spolupracuje. Takže ti solidní muži, kteří nechtějí prát špinavé prádlo na veřejnosti, na to doplácejí. Ženy jako L. Vondráčková, Žilková a Agáta, formují veřejné mínění proti jejich bývalým partnerům, protože bulváru dávají vydělávat. Mnoho lidí toto neprohlédne a nechává se manipulovat.

lekno
20. 01. 2024 13:12

Dianthos : Ano.. Běží soustavná manipulace skrze bulvár. Pokud i něco občas napíší o Plekym a jeho nové rodině, není to žádné opěvování a poklonkování. Skrytě nebo nepřímo občas někde rýpnou. Neodpustí si tohle.. Podobně, jak udělali v nadpisu zde.. Jinak myslím, že ty vámi zmíněné 3 ženy mají v bulváru těžkou protekci.

fany22
20. 01. 2024 13:22

Pochopitelně. Protože ony nejsou ničím výjimečné, jen právě tím, jak vytrvale plní bulvár. A jak krásně spolupracují. A pisálci v nich vidí potravu na příští roky.

AliAlice
20. 01. 2024 13:14

lekno...

AHel
19. 01. 2024 16:59

Klepu si na hlavičku, to určitě nezpunktovala Vondráčková, ale nějaký pisálek, uniformy beru jako výbornou věc, přesně jak to popsala zpěvačka, škoda, že se to u nás neuchytilo, musíme mít vždy extrabuřty, proti dobrým věcem ve školství se vymezujeme, že máme jinou cestu....ale doby Marie Terezie už jsou pryč...Reakce "Bedi" je neuvěřitelně hloupoučká.

ELLA Průšová
20. 01. 2024 19:40

AHel; kterou zpěvačku máte na mysli?
Uniforma do škol, to je to nejošklivější, co mohl někdo vymyslet! S tím už strašili, když jsem do školy chodila já a že to je sakra dávno!

damaiante Bedi
19. 01. 2024 16:51

A zase ta kňoura Vondráčková. Z nadpisu článku to vypadá, že ona musí kvůli Plekancovi oblékat kluky do uniformy. Pisálek bude zřejmě fanatický obdivovatel této kňapky a odpůrce Plekance. Hlavně ho nikdy nesmí zapomenout zmínit.

ELLA Průšová
20. 01. 2024 19:36

D. Bedi; přesně tak, bulvár jen špiní Plekance!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.