Utrpení v pekle! Margita kvůli těžké nemoci ruší vystoupení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Utrpení v pekle! Margita kvůli těžké nemoci ruší vystoupení

„Beru léky a v tom vedru piju čaj. Hlásí, že bude i 42 stupňů. Ani do supermarketu nelze dojít, tam je klimatizace puštěná na 15 stupňů," okomentoval svůj zdravotní stav Štefan Margita (66). Co se pěvci na jeho letním bytě ve španělské Málaze stalo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ELLA Průšová
16. 07. 2023 18:21

Já také beru léky a piju Tanju, také je tu vedro, chodím si nakupovat do supermarketu, kde je také klimatizace! Jen o tom nikde nehlásám a věřím, že nejsem sama! Nikdo Štefíčkovi nebrání, aby se vrátil domů, na Slovensko! To jeho hekání a stálé stěžování si na něco, všude dobře, doma nejlíp! Jak se choval o pohřbu Haničky Z. to byl hnus!

stoura
17. 07. 2023 05:53

Asi Vás zklame ale tento jedinec se na Slovensko nevrátí jako mnoho jiných z té republiky ba naopak jak prohlásil nastěhuje sem svou rodinu!!!

ELLA Průšová
18. 07. 2023 21:42

Já vím, já mám stále před očima. jak Slováci pálili naši vlajku a šlapali po ní, o půlnoci, 1993. při rozdělení naší země! Také jí později použili, jako rohožku a utírali si do ní boty! A teď sem furt lezou! Je mi Štefíček od pohledu ......

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.