Burešovou svírá nejistota: Ahoj, ty jsi těhotná? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Burešovou svírá nejistota: Ahoj, ty jsi těhotná?

Mateřská pro herečku a zpěvačku Evu Burešovou (29) rozhodně není brzdou, i proto se po půlroční pauze opět vrátila do seriálu Zoo a nyní se již těší na své jarní turné, které si naděluje k letošním kulatinám. První termín koncertu se již blíží, a tak Evina nervozita stoupá…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Martin Tesařík
06. 03. 2023 20:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kaufmanka
06. 03. 2023 19:25

Evička je za mě nejlepší! Je Krásná, slušná, talentovaná jako herečka i jako zpěvačka i jako tanečnice ! Proto se jí daří na co sáhne. Když je v nějaké soutěži v porotě, je opět skvělá, umí krásně pochválit, podpořit a uznat účinkujícího. S hlavně jí to vždycky moooc sluší. Jsem stará ženská, ale jí mladou ženu, si nikdy v TV nenechám ujít. Přeji jí i celé její krásné rodince všechno nej, nej, nej. Je více takových sympatických lidí, jako je ona! Na její koncert bych šla velmi ráda a natěšená.

AHel
06. 03. 2023 17:17

na Burešovou nemusím, je to uměla vypěstovaná popularita, kterou nevím kdo, stále přiživuje, pro mě nehezká paní, stále se někam cpe, rádoby hvězda, pro mě nula a ten kuchař k tomu, který se zaprodal Mekáči, jenom dojej prachy žádné morální zábrany, žádná pokora...

zdrclamrdka
06. 03. 2023 20:16

Já také její krákorikání nemusím.

Uživatel_5457057
07. 03. 2023 09:09

Eva Burešová nekrákorá, ale krásně zpívá a jako herečka je také fajn. Za to vy musíte být opravdu kvalitní osoba ..... váš nick nám to říká a od takového hnusného tvora, kritika fakt sedí

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.