Pozadí konce Trojanových: Klára vytáhla špínu, Ivan byl tajtrlík | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Pozadí konce Trojanových: Klára vytáhla špínu, Ivan byl tajtrlík

„Není moc běžné, aby se lidé rozváděli po 30 letech soužití, navíc téměř na prahu důchodu,“ překvapil rozchod Trojanových i psychologa Jeronýma Klimeše, který na webu ŽivotvČesku.cz dodal, že dvě třetiny rozvodů u nás navrhují ženy. A stejně tomu má údajně být i v případě známého páru. Nespokojenost přitom herečka dávala na vědomost již dlouho před tím. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Burianová Lucie
19. 07. 2023 06:02

Burianová Lucie
19. 07. 2023 06:01

Snadná a rychlá půjčka
Půjčku získáte snadno bez zbytečného papírování. Půjčíme Vám od 50 000 do 50 mil. Kč Kontaktujte mě pro každou část do 50 000 000 Kč Získáte nejen výhodnější sazbu, ale především jistotu, že pokud přijdete o práci nebo onemocníte, díky mé půjčce nebudete bez peněz. E-mail: Buri­anova­luci­e23@sez­nam.cz

Sasasa
11. 02. 2023 13:41

No pan Trojan s ní vydržel i s jejími depkami,zlatej člověk ! A ona nakonec má tak hloupé výhrady k němu,to je všude po více letech.No je z rodu Pollertových, tak co víc k tomu říci

Bedřich Štěpán
11. 02. 2023 12:50

Já pokud pamatuji, tak se kdysi psalo, že ty 4 děti měla právě proto aby jí to pomáhalo proti depresím. Snad že v těhotenství a při starání se o malé děti ji deprese opouštěly.

tarsey
10. 02. 2023 21:10

Přece nemusela mít 4 děti.

zdrclamrdka
11. 02. 2023 12:11

ani se to nevyplatí,

Jana Březinová
10. 02. 2023 16:24

paní Klára je krásná jemná žena,mohla být také slavná jako pan Trojan.To vše pohřbila jako služka svých mužů.Mela odejít už dávno.

Gruber Josef
10. 02. 2023 09:58

Ještě chybí, že nevynášel včas odpadkový koš. Musím si dávat pozor, když vidím ty "důvody".

AHel
10. 02. 2023 08:42

To co paní Trojanová píše jsou zástupné problémy, tak bude něco jiného. Nerada to říkám, ale i on asi měl s její nemocnou duší strpení. No nevím, na stará kolena se rozvádět....myslím, že to oba bude mrzet. Nevím, co čeká od chlapů, že budou uklízet....to je ještě naivita k tomu, možná, že je k tomu nevyc­hova­la..­..sm­utné pro oba rozvoj je krajní řešení, když je tam alkoholismus, nebo nějaké ubližování fyzické či psychické...

Eva Korotvičková
10. 02. 2023 00:10

Proto si ho brala ne?Copak chce žít s nějakým tragédem?

delphina
09. 02. 2023 23:32

No,možná je složité žít s" tajrlíkem,"ale ani s duševně nemocným člověkem to není žádný med.....Nikdy jsem nečetla,že by p.Trojan manželku veřejně dehonestoval.Mohla si to odpustit.Avšak nežili jsme jejich životy,nesuďme.

lekno
09. 02. 2023 20:23

Pan herec Ivan T. to teď od manželky schytal podobně, jako osobní komorník od krále z pohádky - „Byl jednou jeden král“. Nyní jí může odkázat, co rozčílený komorník králi – „Já jsem tajtrlík ? Za prvé nevím, co to je a za druhé mě to uráží ! Jdu pryč.“ .. A že to uráží, asi jemné paní Kláře nevadí, když na něj veřejně přišila tuto nálepku i spolu s dalšími.. Tyto věci si přece mohla vyřešit s ním v soukromí a nepřetřásat v bulváru. Psychické problémy nejsou omluvou pro veřejné házení špíny na manžela. Možná i on měl v manželství depku nebo jiné problémy, jen s tím byl zticha, na rozdíl od ní. A právě nepořádek byl pak toho důsledkem. Když člověk není v pohodě doma a nemluví o tom, může se to projevit různě – třeba i potížemi s udržením pořádku..

katva
09. 02. 2023 19:44

Kláru i Ivana jsem znala osobně.Klára 5chlapů v ,,chalupě'' zvládala bravurně.Smekám před ní.

Alva
09. 02. 2023 15:20

"Tajtrlík", krásné slovo od manželky, tak ho vidím i já už roky.

Honza Huml
09. 02. 2023 15:15

Plně chápu Kláru, určitě to neměla lehký, Ivana známe pouze z tv, ale v soukromí? Ač nejsem feminista( mj.rozvod po 22 letech),tak asi se jí nedivím, že to ukončila. A Ivan je pro mě herecká Top! Ale... život

miroslava13
09. 02. 2023 12:38

Trojanová je trapka, o které by nikdo nic nevěděl kdyby nebyla vdaná za Ivana! Ty její migrény a psychické problémy, kdy nebyla schopná se ani postarat o děti.....já to pamatuji. Bylo to ve všech novinách ......

pea.p
09. 02. 2023 14:46

Do vztahu a soukromí druhých nikdo z nás nevidí. Ale mít doma 5 chlapů asi nebude procházka růžovou zahradou. A mít psych.problémy může potkat kohokoli z nás.

Uživatel_5457057
09. 02. 2023 15:04

Trojanová rozhodně trapka není, to jste akorát vy! Byla to dobrá herečka, ale kariéry se vzdala, když začalo přibývat dětí, aby se jim mohla plně věnovat ... takže všechna čest A že vy jste o ní nevěděla, to je vaše hloupost Vystudovala Damu, natočila spoustu filmů, inscenací, hrála ve více divadlech včetně Národního divadla, atd. Ona neměla migrény, jako mají rozmazlené paničky, ale měla vážné psychické problémy, které mohou postihnout opravdu každého. Vy máte bohužel ale problém blbosti a ten léčit opravdu nejde. Takže miroslavo13... pí.Trojanová je známá dost, ale vy vůbec

bilder
09. 02. 2023 18:36

Klára Pollertová byla krásná a talentovaná už jako dítě. Stáhla se z veřejného života hlavně kvůli dětem. Vám bych to přála, starat s o děti a bojovat s psychickými problémy. Vy asi nebudete neostřejší tužka v penále - cituji: "Já to pamatuji. Bylo to ve všech novinách..." konec citátu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.