Nešťastní Štěpánek a Adamovská: PRODALI TVÁŘ PODIVNÉMU KŠEFTU?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Nešťastní Štěpánek a Adamovská: PRODALI TVÁŘ PODIVNÉMU KŠEFTU?!

Propůjčili své tváře a jména developerskému projektu, do kterého sami Petr Štěpánek (74) a jeho žena Zlata Adamovská (63) investovali. Byli i u poklepání na základní kámen projektu v Praze 5. Stejně jako oni investovalo do dluhopisů několik tisíc lidí. Nyní se všichni o své finance bojí, projekt má mít problémy se splácením...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Mirka Nová
21. 01. 2024 14:57

Je smutné slyšet o případech, kdy se lidé stanou oběťmi podvodníků. Je důležité být opatrný a důkladně prověřovat každou investici. Já jsem se nedávno rozhodla koupit činžovní dům, který mi dlouhodobě bude vydělávat. Na údržbu jsem si objednala na internetových stránkách http­s://ww­w.hc­reali­ty.cz/ správu nemovitostí. Díky tomu se nemusím o nic starat a všechno šlape.

Uživatel_5505265
07. 04. 2023 18:48

Tento nenažraný druh vyžírků nesnáším. Čím víc mají, tím chtějí mít více a nakonec svou nenažraností přijdou o vše. Takovým to ze srdce přeji. Vše S MÍROU, říkávala má moudrá babi.

Genevive Winklerová
08. 02. 2023 12:04

Také si myslím, že mají o své stáří vystaráno oproti jiným důchodcům a tak nač "hrabat dále" jako herci celkem dobré, ale jako normální senioři nikoliv, jo do hrobu si to stejně nevezmou on ten rubáš nemá kapsy

defakto
08. 02. 2023 10:25

...tito dva nenažranci Štěpánek a Adamovská nemají nikdy dost , hrabou a hrabou pod sebe jako hraboši .

Sem samadoma
08. 02. 2023 09:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.