Režisér Strach (49) o minisérii Docent: Jak vznikla role pro Trojana | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Režisér Strach (49) o minisérii Docent: Jak vznikla role pro Trojana

Jsou jako voda a oheň. Herci Ivan Trojan a Ondřej Vetchý se už dnes večer objeví na obrazovkách v hlavních rolích nové minisérie Docent. První jako vědec-teoretik, druhý jako šéf kriminálky. Režisér Jiří Strach (49) jim role nechal napsat na tělo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5625698
07. 02. 2023 05:22

Bavil jsem se! Povahově protichůdné postavy na jednom pracovišti a z toho vzniklé situace-paráda. A mezi nimi nespoutaný "rapl" v postavě Terezy., která má své chování podložené minulostí-spory s "otcem" (to se ještě vyvine). A v žádné kolektivu nesmí chybět vlezdo***kové-však to všichni známe ze života. Těším se na další díl-jen musím poslat manželku do bazénu aby mi do toho nekafrala.
Milan

Uživatel_5455216
06. 02. 2023 14:39

Mně to naopak velmi pobavilo a od toho tyhle věci jsou.Proti reálu velmi nadnesené,ale tohle má bavit a ne dokumentárně ukazovat práci oddělení vražd.A tak je to se všemi seriály,včetně 1 oddělení,nebo Devadesátek.Zasmál jsem se,odreagoval a vo to de.

Jana Horká
06. 02. 2023 10:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.