Je mi ho strašně líto, zdrceně hlesl Krampol po zprávě o Lauferovi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Je mi ho strašně líto, zdrceně hlesl Krampol po zprávě o Lauferovi

„Je to hrozné, jak Pepa skončil. Je mi ho strašně líto," prohlásil zpěvákův kamarád Jiří Krampol (84). Třiaosmdesátiletý Josef Laufer poslední roky leží v bezvědomí po komplikacích spojených s operací srdce.  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

neverim
02. 03. 2023 04:00

Myslím, že Josefu Lauferovi tu operaci srdce zvrzali. Jinak by ho už dávno buď z umělého spánku probudili, nebo ho nechali umřít. Asi se bojí žaloby po pitvě, kde by se to ukázalo... A do Pana Krampola se laskavě netrefujte. Je to čestný člověk se srdcem na správném místě. Že Pepu lituje, neznamená, že o jeho stavu dávno neví. Díky.

ELLA Průšová
10. 08. 2023 19:25

neverim; Od kdy je Krampol čestný, asi od té doby, co bez podvodu by byl chudák? Vždycky všude všechno jen vyžíral zadarmo, on se tím i chlubil, že si všechno umí zařídit, a nyní, na stará kolena, se opravdu předvádí, předvádí, co celý život vlastně dělal, mně se už naprosto zhnusil! A ještě si otvírá hubu, na staré lidi! Krampol je obyčejný vyžírka a nyní je ještě na lidi sprostej!

Marek456
10. 02. 2023 19:21

Jedině kněze aby se pomodlil u jeho lůžka. Ale pokud není pokřtěný pokud je např.ateista apod. tak to k ničemu moc nebude, resp. bude ale jen na chvíli. A pak by usnul jak Šípková Růženka na věky. Jedině dát k posteli nějaký zářič energie, nějakou solnou lampu (ionizace vzduchu) apod. Občas zapálit svíčku (očista) jestli to nemocnice povolí. Tu svíčku z důvodu bezpečnosti asi určitě ne, solnou lampu možná. Případně nějaký kámen který byl hodně na slunci apod. umí zachycovat energii očištěný pod proudem čisté vody apod. Nebo nějakou květinu do pokoje která dodává energii a neodčerpává ji. Aby u něj někdo byl mluvil na něj i když je komatu vzal ho za ruku. Hrát mu jeho písničky nebo co měl rád. Nebo nějakou příjemnou vůni . To vše by ho mohlo přivolat. zpátky. Možností (po dohodně s němocnicí) je hodně.

Marek456
10. 02. 2023 19:14

Pokud by se pana Laufera podařilo probrat, tak vzhledem k jeho stavu který asi není dobrý by to bylo jen na chvíli a pak by asi usnul na věky. Mohlo by to vést k jeho dřívějšímu pohřbu. Nicméně otázkou je co je lepší. To musí vědět lékaři.

David Hrbáček
03. 02. 2023 05:59

Lítost pana Josefa neprobudí a jak se zdá ani snaha dosavadních doktorů !
Avšak mohly by jej probudit správně poskládané energie.
Kdysi jsem dlouhá léta provozoval jako veterinární technik a vlastnil jako majitel největší útulek pro zvířata, nonstop odchytovou službu a rekonvalescenční zařízení, DDD , Asanace na Karlovarsku, od 17 let se věnuji léčitelství a polarizaci energií, moje prognózy do budoucna bývají velmi přesné. Osobně jsem probudil z kómatu mnoho zvířat ale i moje doporučení probudily 3 lidi . Pokud mám panu Lauferovi pomoc musí mě jeho rodina sama kontaktovat . Zázraky se dějí, jen je třeba jim jít naproti a nečekat že se samy dostaví . David Hrbáček

Jan Tokarský
31. 01. 2023 21:20

A teď ještě politujte kapitána Minaříka!

nemocna
31. 01. 2023 13:58

Průšová Vy jste ale zlá, mstivá a odpudivá baba, co Vám udělali že tak o nich píšete? nechcete se starat konečně jen o sebe a nepomlouvat druhé, každý si může žít jak chce a druhý nemá právo jej odsuzovat, i kdyby se někdo upil k smrti je Vám po tom h...no a na zdravotní péči má právo každý, přeji Panu Krampolovi i Panu Laufrovi hodně zdraví, brzké uzdravení a probuzení Panu Laufrovi z dlouhého spánku, jsou to skvělí herci a pro pobavení diváků udělali spoustu skvělých pořadů a filmů

stařec
31. 01. 2023 12:57

Nelo Průšová ,Ty jsi krá-a jak mrakodrap.

Vladimír Molík
31. 01. 2023 07:30

Slabomyslnost v televizi se odvíjí od slabomyslnosti lidí v ní pracující. A těch je tam přes 95%!

Pavel Horák
30. 01. 2023 21:12

Jj, Dopis Svobodné Evropě. Největší *** v dějinách české hudby. Boží mlýny .

Uživatel_5568912
30. 01. 2023 18:50

Já jen nechápu, co je to za zavádějící ( spíš bych řekla pitomý) název článku. Pan Laufer leží v tomto stavu již několik let, to se to pan Krampol dozvěděl až dnes? Jinak nechápu, proč je takový blábol vůbec zveřejňován.

Zuzana Kozichova
30. 01. 2023 18:35

To jsou smutné názory!Jak někoho soudit,koho osobně neznáte!!Á propos:kdo soudí druhé,soudí sám sebe,paní Průšo­vá.Zu­.Kožic­hová

ELLA Průšová
02. 02. 2023 13:47

Zu. K. , koho soudím, o panu Laufrovi nepíši ani slovo, mám ráda jeho písničky, jsou takové o životě, byl dobrej a uměl! Krampol, to je o něčem úplně jiném, namyšlenej, důležitej, chamtivej, jestli jste si toho nevšimla, váš problém, stále se bude předvádět a chytračit, stále bude ze sebe dělat chudáka důchodce, co nemá snad ani na jídlo! Víte, takové lži já prosti nedokážu strávit, jiná už nebudu! Pro mně za mně, ať se třeba uchlastá! A on o sobě ještě "natočí" film, nezdá se vám už vlezlej?

Milan Potůček
30. 01. 2023 18:25

Paní Průšová, proč jste tak zlá? To jste, trochu více přehnala. Co jste dokázala vy, že takhle ztrapňujete, herce, který má za sebou spoustu skvělých rolí a dabérských zkušeností?

ELLA Průšová
30. 01. 2023 22:17

MP, jasně a ještě je lepší, než sám Belmondo! Celý život chlastal, potom ho hledali i helikoptérou, když byl opilej, jeho věc. Já si vážím lékařů, co umí vyměnit srdce, zachránit člověka, ale né opilce a lháře! A ztrapňuje sám sebe, on!

ELLA Průšová
01. 02. 2023 22:44

M.P.; a co jsem přehnala, napsala jsem pravdu, nepíše se o tom, jak se chovali, zeptejte se někoho jiného, co je a byl Krampol za vyžírku! Mně nemusíte věřit, ono se teď píše samá chvála, zrovna tak Bohdalová! Proč nedrželi huby, dřív, proč všechno o sobě zveřejňovali, možná za to také dostávali zaplaceno! Helejte, mně je to fuk, já jen posuzuji, jak se nyní lže a ve všem! Proč někteří herci podepsali rozsudek smrti pro paní Štěpničkovou a dneska by se bili v prsa, že je to lež! Proč na druhé herce donášeli? Je to moc smutné a klidně mně odsuzujte.

Petrus Jerhotus
30. 01. 2023 15:49

Paní Průšová...já bych chtěl mít Vaše starosti.....🤦

defakto
30. 01. 2023 14:39

... myslím, že Pepa Laufer nemusí litovat , že nehrál v tom spomínaném filmu Stáři není pro sraby, Pepa by v takové trapárně nikdy nehrál i kdyby mohl !

Jaroslav Kajnar
30. 01. 2023 19:17

no Kameňák, to nebyla trapárna?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.