Kampaň ostrá jako břitva! Babiš versus Pavel: Jaké teď vytasí zbraně? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Kampaň ostrá jako břitva! Babiš versus Pavel: Jaké teď vytasí zbraně?

Z původní osmičky kandidátů zůstali dva. Těžké váhy Petr Pavel (61) a Andrej Babiš (68, ANO), které dělí jen několik desetin procent. A i když generál těsně triumfoval, třeba dosluhující prezident Miloš Zeman (78) mluví o remíze. Dá se tak očekávat, že souboj o to, kdo ve 2. kole zlanaří víc voličů, bude hodně vyhrocený. Rozdíl přes 22 tisíc hlasů, ani ne půl procenta, přesto druhá příčka Babišovi evidentně nevoní. Ještě v sobotu na tiskové konferenci expremiér napřed Pavlovi pogratuloval, aby na něj vzápětí zaútočil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zdrclamrdka
16. 01. 2023 12:08

Vedoucí komunistka se raduje, dvě želízka v ohni. Ale asi to vyhraje špión.

Frank Nitas
16. 01. 2023 11:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AHel
16. 01. 2023 10:29

Tedˇjsem si přečetla nehorázné vyjádření Horáčka, který říká, že komunistickou minulost Pavlovi bychom měli odpustit. No tak to mi hlava nebere. Už budeme rozlišovat, komu odpustíme a komu nikoliv. Hnus. Horáček tímto u mě spadl až na morální dno. Vidím, že se vrchnost a jejich posluhovači nemohou smířit s tím, že obyčejným lidem nevadí 30 let stará komunistická minulost. Oba tam vstoupili, aby se měli líp, mladí a pitomí, no a co. Rozhodně tam nešli, aby škodili, lépe řečeno škodit moc nemohli, protože přišla sametová revoluce. Komunistickou historii nejvíce připomínají a stále se v tom vrtají a kňučí ti, kteří byly v disidentu, vyhození, bez práce, perzekuovaní, kontrolovaní... vybrali si to sami, tak ať mlčí. Každý strůjcem svého štěstí, ovšem to se nehodí, kdo byl v disidentu ten byl hodný, kdo byl u komoušů ten byl špatný. Kdo tu dobu žil, věděl, že to tak nebylo. Je pravda, že za mě, kdo se hlásil ke komoušům na VŠ, byl pro nás divný a trochu jsme na něj koukali přes prsty, Tam nikdo nucen vstoupit do strany zásadně nebyl. Horší to bylo, když po vysoké člověk nastoupil do práce a místo soudruhu říkal pane. Tam už šlo o hubu, ale dalo se z toho vykroutit, já třeba začala studovat postgraduál a pak přišla sametová revoluce. Takže tak.

Kazimir1
16. 01. 2023 09:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Frank Nitas
16. 01. 2023 11:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.