Odloučení manželů Preissových: Alkohol v hlavní roli | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Odloučení manželů Preissových: Alkohol v hlavní roli

Alkoholová minulost není v rodině Preissových tabu. Naopak, sám Martin Preiss (50) nemá problém o svým někdejších trablích otevřeně promluvit. Po sedmi těžkých letech neřízeného pití úspěšně abstinuje a svými činy jde příkladem ostatním lidem se stejnou zkušeností.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Uživatel_5366718
04. 01. 2023 00:45

Martin je borec měl jsem tu čest být s ním se stejným problémem na zmíněné Vysočině v léčebně a mohu jen říct že je opravdu důsledný a snaživý a hlavně si na nic nehraje byl tam jeden z nás. Již 4,5 roků abstinuji a Martinovi věřím že to dál bude zvládat a přeji mu vše nej.

Uživatel_5348500
02. 01. 2023 15:11

Od alkoholika a jemu podobných- bič a rychle pryč za každou cenu, nic jiného nezabírá. Oni si to přiznat nechtějí a to je pak těžké s nimi žít. Propadnou se na dno a špatně skončí. Naštěstí Preis si vše uvědomil a chtěl přestat, v tom je rozdíl. Ale těch, co si alkoholismu přiznají a rozhodnou se s tím skonči, je fakt málo.

AHel
02. 01. 2023 14:17

Paní Preissová má můj obdiv. Já jsem od alkoholika odešla, nešlo to, nepřiznal si to, léčit se nešel, ač jsem ho prosila, prý jsem psychopat a on je zdravý a já nemocná. Nasával už od rána ve vlastní firmě, o kterou pak přišel a pak už se propadal na dno. Prosby, podpora, slzy, nic na něj nezabíralo... obdivuji hlavně Vás ale i manžela, jak se snaží. Ex pije dál, je troska, extchyně mi to nevěřila, před pár lety se mi omluvila...žijí spolu ve vile a spolužití je strašné... jsem ráda, že jsem z toho utekla i když za cenu samoživitelky dvou krásných dcer. Nelituji.

fany22
03. 01. 2023 15:25

Obě paní Preissové jsou obdivuhodné. Martina i Jana.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.