Morávková pobouřila okolí! Co bude příště? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Morávková pobouřila okolí! Co bude příště?

Oblíbená herečka známá svými rolemi pořádné mrchy, rozvířila vody. Na sociální sítě totiž vložila fotku z kavárny a pod příspěvek přepsala jedno z nejznámějších děl Jiřího Žáčka Kavárenský povaleč. Poetickou atmosféru ale na sociální sítě nepřenesla. Za svou neřest to pořádně schytala. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kykys
31. 08. 2022 12:28

Aby jste se z toho článku a fotky VŠICHNI diskutující nezbláznili!!🤪
Zapálila si a co? Můj" idol " herečky to taky není!! Zdar .😜

vigela
30. 08. 2022 10:30

Paní dokonalá. Nemám ji ráda.

jenik jirak
30. 08. 2022 05:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5457057
29. 08. 2022 21:08

Dáváte si jméno slavné fyzičky a neumíte ani pořádně psát Danu Morávkovou si do huby neberte, je to výborná herečka, je krásná a hlavně milá a skromná. Takže ty vaše blbé kecy jsou trapné! Nevím, proč by měla ona někam mizet, ale vy určitě ANO

mariasklodowska
29. 08. 2022 18:20

Morávková, ač ji osobně nherečkaeznámna nepůsobí jako milá a skromná herečka, myslí si, že je nejlepší, bohatá a neví, jak by si ještě přilepšila. Já znám dost hereček, starších, které opravdu nehrají, ale vcítí se do role a už to nejsou ony, ale opravdu ta osoba, kterou hrají a nehrají sí na nobl dámu, jsou skromné a svou chybu přiznají, DM není moje kafe, už by měla zmizet a učinit místo těm nejlepším a mladším.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.