Hlas Vinnetoua utichl navždy! Odchod jako vysvobození | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Hlas Vinnetoua utichl navždy! Odchod jako vysvobození

Ve věku dožitých devadesáti let zemřel dabér Stanislav Fišer, který propůjčil svůj hlas Vinnetouovi nebo inspektorovi Clouseau z Růžového pantera. V posledních měsících si svůj odchod vyloženě přál. Nyní bylo jeho přání vyslyšeno. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jasnovidec01
12. 06. 2022 23:32

To si říkej co chceš,mě ukrajina nezajímá ,zrovna jako celá naše podě.laná politika ..ale dát do fotek nějakého koněva , když to bylo. o panu Fišerovi ,tak to mě teda hodně na.sra.lo..to bylo hodně hnusný.

-bello-
12. 06. 2022 00:59

Smutná zpráva , byl statečný a mně ho bylo líto.

jasnovidec01
11. 06. 2022 11:10

odešel zase jeden nezapometulný herec a člověk. klidnej spánek .pane Fišer.... a vy pisálci co cpete mezi jeho pamětní fotky toho de.me.nta komunistu koněva jste to totálně poh.no­jili­...kon­troluj­te si své články a ty vaše opakované fotky/fotka č.53./

-bello-
12. 06. 2022 01:33

jasnovidec01
---------
jen Milion chvilek, pubertální nevzdělanci , populistický Hřib + dementi na Praze 6 ruší Koněva.Byl to maršál , o jehož genialitě si povídal celý Západ a kdy on sám se za Madarsko omlouval. Historická osobnost , která nás ať chcete, nebo ne osvobodila. Místo něho si tedy postavte pomník Zelenského .Ten vás pro změnu obsadil! Ne, že by byl geniální, ale kvůli trvajícímu 30 -ti letitému srabu u nich využili šanci zdrhnout bez pořádných víz. Zelenskyj obsadil Evropu, aniž má od Bruselu zvací dopis a Zeman mu chystá metál nejvyšší. A já jsem zvědavá kdo nás ale
osvobodí!!! Copak Zeman! Ten se zašije v Lánech, Fiala půjde zpátky učit děják a češtinu, ale co my ostatní? S tím co vidím kolem máme žít?

Tolik reakce na blbost ohledně Koněva a zfanatizovaného českého post sametového národa .

jasnovidec01
12. 06. 2022 23:38

bello ty jsi ale kus krá.vy.. se nedivím ..mě fakt politika ani politici nezajímají,

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.