Vondráčková už pravdu neskrývá: Lucie pohřbila veškeré naděje | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Vondráčková už pravdu neskrývá: Lucie pohřbila veškeré naděje

Rapper Raego a Lucie Vondráčková (41)  platí již za osvědčené pracovní spojení! Na svém kontě mají už několik klipů a další už klepe na dveře. Tentokrát se Lucie blýskne vedle úspěšného DJ a hudebního producenta s přezdívkou Mairee a bude pořádně horko! Střihne si s ním pěkně žhavou scénu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lenatko
29. 05. 2022 21:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
01. 06. 2022 00:47

Lenatko
----------
Oprava: místo FUJ jsi nechutná !
správně: FUJ, jsi nechutný!

Lenatko
29. 05. 2022 21:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
28. 05. 2022 10:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
29. 05. 2022 21:42

Lenatko
---------
Fuj, jsi nechutná

-bello-
27. 05. 2022 11:25

Pustila jsem si FUTURE MIX 2020 a moc mě DJ Mairee nenadchl.
Vondráčková se nemusí červenat , dyť stejně nakupuje v e- sex šopech , v jednačtyřiceti bez muže jinak nelze, ne ?
Nevím proč tyhle matky maskují svou osamělost tím, že vystrkují furt do světa , že emočně jsou dostatečně saturovaný svými dětmi. Najednou, jakoby muž v životě ženy nebyl nutný, jakoby myslet na muže a chtít ho by bylo morálně pokleslý.Ona cpe cíleně všechno do roviny " hlavně děti ", protože v jejím fan klubu jsou ženský typu " četba pro ženy " .
Kdyby Plekanec kejvnul , letěla by Lucinka jak střela zpátky.
----
(o tom, jak coby matka s ideou " hlavně děti " chtěla děti navždy odstřihnout od otce , protože jí se v Kanadě líbilo bylo napsáno už hodně. Rozvádět dál není třeba, ale o to víc je svými výroky a moudry trapná) Kdyby mlčela, udělá líp.
P.S. Já pořád čekám na to překvapení , které mělo přijít od ní v březnu, jak líčila bulváru v lednu !

Huga
26. 05. 2022 12:33

Lenatko Odpovídáš natřikrát na jediný příspěvek od Norissk, který se tě přímo týká, ty blábolile 🧐

Lenatko
26. 05. 2022 12:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Huga
26. 05. 2022 12:02

Lenatko Tři komentáře po sobě bez odpovědi? Trpíš samomluvou?

Lenatko
26. 05. 2022 11:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fany22
26. 05. 2022 11:41

Mejlika. Vážně, ty objeviteli? A že vám, fanatikům od Vondráčkové tohle nedochází, když protáčejí dokola jednu větu Šafářové? A když vykrádají její instagram? To se můžete záští zalknout.
A ano. Lucka Vondráčková se celá léta sama CPE do bulváru. A vytváří o sobě vylhaný obraz, samozřejmě s pomocí nejbližších. A taky se cpe do všech možných médií. A s jakou vážností umí o těch svých uměleckých počinech hovořit! Panebože, vždyť to jsou jenom přitroublé klipy zpěvačky z leknutí, která opravdu žádný hlas nemá. A všechny na jedno brdo.
K tomu falšování hlasování, uměle vytvářené nadšené odezvy, celý ten cirkus nanic.
A nikde nikdo. Vlastně - teď další, s kterým si sedla lidsky
Tak to zase uvidíme poodhalenou Lucii a vášnivé polibky, jazyky až do krku, jako obvykle?
Ať si, holka, užije.

mejlika
26. 05. 2022 12:26

fany22, ty máš taky dost, ty jsi takový fanatik, že je to až k smíchu. Já nejsem na žádné straně, nefandím ani Vondráčkové, ani Plekancovi a Šafářová je mi úplně jedno. Já se pouze bavím, jak se tady dva tábory můžou vždy sežrat. A jako nestranná mohu jen potvrdit, že když vydá Aha nový článek o Vondráčkové, tak hned váš tábor začne kydat na ni hnůj. Obráceně je to v menší míře, ale vám se úplně zatmí před očima a už jedete s plivancema!!! A Bulváru se to líbí a mastí si kapsu A nám nestranným je to fuk, jen se smějeme.A nemusíš mi odepisovat, fakt je mi to fuk, co zase vyplodíš.

ella
23. 09. 2022 20:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
26. 05. 2022 11:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
26. 05. 2022 10:49

To jste všichni tak hloupí, že si myslíte, že Vondráčková se sama cpe do bulváru?????? Pokud by vám to myslelo, tak by vám došlo, že třeba z jednoho rozhovoru, který někde dala třeba před měsícem, tak AHA žije ještě měsíc. Každý den nějakou větu, kterou si i pozmění, aby to bylo pro bulvár lepší, napíše a kolem toho další cancy. No a vznikne nový článek a čím víc tady píšete, tak tím víc AHA vydělává!!!! Tohle vám řekne každý novinář, až z těch novin odejde. A takto je to všude!!!

Lenatko
26. 05. 2022 10:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Lenatko
26. 05. 2022 10:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

norissk
26. 05. 2022 09:57

Táhni už někam do Prčic. Zpívat neumíš jen nás krmíš skandálkama. Co je nám potom, že máš ekzém, nebo si prožila téměř otřes mozku když tě Tomáš kopnul do řiti....atd. Proboha, to ti není trapné cpát se dennodenně do bulváru a obhajovat své umění. Poslechni si několikrát denně písničky tety Heleny a pochopíš o co jde. Té nesaháš ani po kotníky, ukníkaná Lučinou!

ella
26. 05. 2022 12:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ella
23. 09. 2022 20:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.