Aktuálně o Zagorové: Osobní asistentka v akci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Aktuálně o Zagorové: Osobní asistentka v akci!

Stav zpěvačky Hany Zagorové (75) se stále příliš nelepší. Problémy s krví má dlouhodobě, ale nyní dochází na transfúze mnohem častěji, než předtím. Kvůli bolestem dokonce zrušila všechny koncerty až do konce roku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

manunu
06. 04. 2022 14:51

Paní Zagorová koncerty zrušila a fanouškům vrátila peníze za vstupenky. Nevím co se tady pořád řeší. Čas ukáže, jestli se vrátí na jeviště. Má mnoho fanoušků, kteří si přejí, aby tomu tak bylo. Někteří umělci prostě potřebují slávu a zájem publika ( viz K. Gott). Také koncertoval ve velmi špatném zdravotním stavu. Nejsem "zapálená" fanynka paní Zagorové, ale některé písničky si ráda poslechnu. Normální, slušný člověk jí přeje zdraví a zlepšení její současné situace. Některé zdejší komentáře jsou naprosto nevhodné.

soorry
06. 04. 2022 11:12

Podle toho jak vypadá a čím prochází už asi koncertovat nebude. Nemoc a věk ji nešetří. Můžeme ji poděkovat za hezké písničky, které nás těší pořád.

-bello-
05. 04. 2022 20:34

Hana Zagorová už je dementní.Co jsemm poslouchala její hovor a byl u toho Margita ( o nic lepší level) bylo mi za ni trapně.Znáte to taky , že se červenáte za někoho ...
Nemyslím, že by ji na pódium táhla sláva, peníze.Prostě to těšení a příprava a pak vidět lidi co na ni přišli musí být náboj.Jenže ona ztratila soudnost a pak ty lístky vrací.
Asi je opuštěná. Margita pracuje a ona sedí jen doma. Transfůze jí nezávidím , donekonečna to tak nejde.Pamatuji si, jak u Krause debilně Margita provolával cosi proti Babišovi.Snad je spokojený nyní s učiteli Fialou a Rakušanem. Jistě už plánuje taky dotovaný koncert pro Ukrajinu - téma na obživu léta dopředu !

14TONY
06. 04. 2022 11:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
06. 04. 2022 23:39

v téhle drbárně je sem tam politické téma, ale táhnou to tady víceméně jen dva

Uživatel_5348500
05. 04. 2022 11:31

Ona neumí včas skončit, radši bude pořád mlžit a mluvit o koncertech, které se ruší. Tito lidé musí být doslova odneseni z jeviště, jinak nedají pokoj. Potřebují snad neustálý velký příjem peněz, kterých mají dost i tak nebo jsou tak závislí na popularitě? asi obojí,ale peníze, kterých není nikdy dost, jsou tím největším tahákem.

mika
05. 04. 2022 11:17

co by čekala ve svém věku. já jsem mladší a už nic skoro nemůžu. proč to konečně nezruší a nevrátí lidem peníze? copak je utratila, či co? mladší a zdravější už bohužel nebudeme.

veselabublinka
05. 04. 2022 15:59

Madam, vyloženě lžete. Paní Zagorová zrušila koncerty a peníze vrátila, já už je mám na svém účtě!

14TONY
06. 04. 2022 11:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

14TONY
06. 04. 2022 11:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DWEI
05. 04. 2022 08:29

Lidé mají víc než 2 roky peníze ve vstupenkách - nebylo by lepší než ty koncerty stále odsouvat je definitivně zrušit a finančně vše vypořádat i s organizátory?Vždyť zdraví je přece přednější......

mbmb
04. 04. 2022 17:27

Chuderka , aspoň že si může zaplatit pomocníci.Zivot ji vystavil účet ,to poskakovani po celé Evropě je namaha

ivanak
04. 04. 2022 12:09

Bohužel je už babička akorát si to neprizna.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.