Žilková se raduje: Nakonec je všechno jinak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Žilková se raduje: Nakonec je všechno jinak!

Na herečku Veroniku Žilkovou (60) se v posledních dnech sypala jedna tragédie za druhou. Nejdřív se s ní její manžel Martin Stropnický (65) rozešel přes e-mail, a pak její syn Cyril (32) skončil v nemocnici. Veronika se ale konečně může alespoň z něčeho radovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Eva Korotvičková
20. 04. 2022 15:36

Ona mu to ta mladá brzy spočíta jen co přestane být pan velvyslanec

Dianthos
22. 05. 2022 10:40

To už je jiná kapitola. Ale pokud to Martin bere tak, že si chce život užít a nezakládat si rodinu s mladou ženou a být za oslíka, tak budiž jim oběma přáno.

Eva Korotvičková
20. 04. 2022 15:27

Jako Slováček.Pár let užije světa a připlazí se domů.

jajas
02. 04. 2022 08:37

Divné...takže její syn má vrozenou vadu srdce, ale současně říká, že "jeho srdce je v pořádku"? Tomu nezozumím....

an.manchester
27. 03. 2022 00:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Alva
24. 03. 2022 08:36

Už je to trapné, já mám tolik problémů, že bych musela být už ....., ale žiji a nemám potřebu to ventilovat se světem, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí, nicméně nemáme právo soudit, nebydlíme s nima, je trapné, že se paní Žilková tak ponižuje, sama.

rukka
23. 03. 2022 11:00

tahle bulvární pesudo hvězda dostala kopačky a dělá z toho národní problém. SKončila na kapačkách - ?? Jak to dělaj tyhle pseudohvězdy, že se furt hroutí? To fetujou, že nevědí, kdy maj dost?! Normální člověk, kterej se živý prací na hroucení nemá čas, musí živit rodinu

blamal
22. 03. 2022 20:25

Tady neco silne nehraje. 2.3.umistuje fita z Dubaje, 14.3.vysila do sveta, ze se s ni Strop rozesel, a az pak sdeluje, ze syn ma -z toho vseho- infarkt. V nemocnici mel byt ale podle tn.cz od 9.3. Ted je 22.3. a Zilkova tvrdi, ze syna po trech tydnech pustili ze spitalu? Mela by si ve svych etudach udelat alespon casovy poradek, nez zase bude bedovat a delat chudaka.

Greta
22. 03. 2022 15:55

Že vám není trapně opakovat to jedno furt dokola, to už ví člověk nazpaměť, až bude něco nového tak prosím.

domino22
22. 03. 2022 11:18

Žilkovou taky nemusím, ale fakt je ten, že Stropnický se zachoval nemožně...

Dianthos
22. 03. 2022 12:56

Naopak. Stropnický se zachoval jako rozumný a slušný muž, který si už nenechá ničit život manželkou, která ho dostatečně nemiluje a nepodporuje. Nerespektuje. Odmítá ho podporovat v jeho práci, sdílet s ním život, pouze očekává jeho peníze a několik emailů denně. Její zájem je její vlastní rodina. Matka a děti. Ne manžel. Materiálně zabezpečila své první děti, chalupu prodala přes jeho protesty (tři měsíce s ní kvůli tomu nepromluvil). Vydala knihu, která ho ponižuje a kazí mu renomé. Dal jim všem letenky, aby za ním přijeli do Izreaele. Kdo tam letěl? Napadlo je vůbec, jak je tam osamělý?
Dovolená na rozloučenou s vlastní dcerou a manželkou dává smysl. A rozchod emailem je jediná možnost, jak jí něco tak závažného sdělit, aby ho nechala dokončit myšlenku, nepropadla hysterii a nemohla jeho slova překroutit.
Žilková o něm říká, že je slaboch. Tak asi přestal být...

Greta
22. 03. 2022 15:57

Vy s něma žijete? Ona ho nemá ráda ? Jste drbna, starejte se mít ráda toho svého, život na dálku si vybral on.

Dianthos
22. 03. 2022 18:29

Greto, život na dálku si asi nevybral on. Vždy musí kariéra jednoho ustoupit kariéře druhého, pokud nejsou v souladu. Je více důležitá kariéra diplomata, nebo herečky??? Politika, nebo matky, která nezvládla vychovat své děti, takže i v dospělosti je musí zachraňovat? Na úkor svého manžela?
Schovávání se za maminku, která má tři děti a mnoho dospělých vnoučat? Potřebuje snad fyzickou péči od své dcery?? Nepotřebuje jí víc manžel, který slouží v zahraničí vlasti? Který je tam sám, bez ženy, bez rodiny???
Stropnický udělal to nejlepší, co mohl.
Kdyby ho měla Žilková opravdu ráda, chovala by se jinak. Jestli jí teď došlo, o co přišla, tak dobře, že jí to konečně došlo. Ale zřejmě pozdě.

jajas
02. 04. 2022 08:41

To ani nemohlo dopadnout jinak. Takové dlouhé odloučení prostě ne každý ustojí....a podle mně to tam asi nebylo zase až tak úplně v pořádku. Stropnický je chlap a tak se prostě rozhodl a já myslím, že správně.

fany22
22. 03. 2022 14:55

domino22, proč myslíte? Zachoval se úplně normálně. Nemožně se zachovala Žilková. Koneckonců jednu takovou jsme tu nedávno měli. Taky nerespektovala manželovo rozumné přání oznámit rozchod jen věcně, netahat do toho bulvár. Taky lkala, jak to bylo nečekané ( to taky lhala), a jak ji to zranilo. Taky zdůrazňovala svou oběť, že omezila kariéru. Taky manžela veřejně očerňovala. A taky se upínala k podpoře od svých fanoušků, což je ale ve skutečnosti jen bublina.
Pravda, ta první byla ještě o dost horší, protože rozvod a své obohacení skutečně připravovala, ale přesto mě Žilková dost zklamala.

Dianthos
22. 03. 2022 18:57

Fany, mě Žilková nezklamala. Ona se chová vlastně stabilně. Emotivně. Herečka... Ale nejde jí o vlastní obohacení. Nikoho nepodrazila a nechtěla oškubat, jako Lucka Vondráčková. Žilková, podle mého názoru, bere muže a to, co s nimi přichází, jako krásnou, ale méně důležitou součást jejího života. Pro ní je podstatná rodina. Děti. Rodiče. Muži přicházejí a odcházejí... Ona vždy tvrdě pracovala a já jí rozhodně nevidím jako zlatokopku, ale jako silnou, starostlivou ženu. Srovnávat jí s egoistickou, rozmazlenou a labilní Luckou... Já je vidím jako protipóly.
Ale jedno mají podle mého názoru společné - nejsou dobré manželky.

jarmilah
24. 03. 2022 15:43

Dobře napsané, paní Žilková není zlatokopka. Až teď jsi dochází o co přišla. A v jejich letech těžko potká někoho, kdo ji nahradí pana Stropnického. Bude ho mít v srdci a jinému už nedovolí se do něj dostat. Paní Žilková mě nijak nevadila, ale paní Lucie Vondráčková ano, chtěla se dostat k velkým penězům a oškubat pana Plekance, aby mu nezůstalo nic. A ty alimenty na sebe, to byl vrchol. kromě odstupného....

jajas
02. 04. 2022 08:44

No tak vzhledem k tomu, že už byla 3x vdaná, tak má "v srdci" asi všechny tři.... ikdyž možná ty dva předtím nee, těm dala kopačky ona! To až tady, kdy ona dostala kopačky....to prostě naštve, navíc v jejím věku s její vizáží a povahou a rodinou...kdo by to chtěl dobrovolně?

miroslava13
22. 03. 2022 10:44

žilkovou už taky nemusíme!!!! dejte s ní pokoj. tolik lidí se rozvádí a nepíše se o nich, bože, to se na nic jiného Aha a Blesk nezmůže????

mbmb
22. 03. 2022 09:41

Mraky nad Martinem, aby neskončil v diplomacii ! Ostudy ona z on

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.