Největší hádka Brejchové a Jiráskové: Brodská odtajnila směšný důvod | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Největší hádka Brejchové a Jiráskové: Brodská odtajnila směšný důvod

Herečka Jana Brejchová (82) byla dlouhá léta nejlepší kamarádkou taktéž skvělé herečky Jiřiny Jiráskové (†81). I ony se ale dokázaly pohádat a své o tom ví i Tereza Brodská (53), dcera Brejchové. Ta na svých sociálních sítích popsala jejich snad největší hádku, kvůli které se nebavily několik týdnů.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
13. 03. 2022 09:54

Kdysi dávno jsme jeli ze služební cesty z Brna a stavěli se u Devíti křížů. Tam jsme tuto krásnou herečku JB potkali a moc ji to slušelo. Svíčkovou mám ráda, ale nevařím ji, protože manžel ji nejí. Tak někde v restauraci si ji mohu dát, ale ne vždy je dobrá.

-bello-
11. 03. 2022 21:54

Nevím, kam se dávají brusinky ve svíčkové omáčce, nemám ji ráda a nepamatuji, kdy naposled jsem nuceně musela snít. Ale brusinky na knedlíku ?
To si asi spletla knedlík s bublaninou Jiráskovou jsem měla děsně ráda.Herečka bezvadná

kristinn
10. 03. 2022 13:59

Bože, to sú kecy! A ešte v tejto dobe? Asi si celebrity vzali príklad z Gottovej a speňažujú aj takéto hovadiny...

-bello-
11. 03. 2022 21:56

V této době denodenní masáže Ukrajinou beru brusinky , jako zákusek "zpravodajství "

ejvm1712
10. 03. 2022 12:25

To by teda byly kuchařky. Ještě štěstí,že se živily jen tím hraním. Mít tohle v restauraci tak chudák majitel a chudáci strávníci.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.