Etzler (56) na kyslíku: Další vývoj spíš tuším, než vím | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Etzler (56) na kyslíku: Další vývoj spíš tuším, než vím

Šestapadesátiletý herec leží v českolipské nemocnici se zápalem plic a kyslíkovou maskou na obličeji. Nákaza covidem mu způsobila těžký zápal plic.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
19. 12. 2021 14:52

- bello - :
Jsi placena za reklamu covid vakcinace ? Ono to tak vypadá a nejen v této diskuzi.. Reaguješ na mne obvykle moc opozděně, abych už neodpověděla a tys měla poslední slovo. Víš co ? Když tak nesnášíš „hloupé“ lidi, neztrácej kvúli nim svúj vzácný čas „inteligenta“. Tvé zlostné příspěvky nejsou lidstvu vúbec prospěšné. Já si o tobě myslím své, ale ze slušnosti to tu nebudu všechno rozebírat. Osobně jsem toho názoru, že hloupý člověk, pokud není špatný, potřebuje spíše soucit a ne nenávist. To mu nepomúže. Když je ale hloupý + jedovatý až agresivní – to je horší. Zamysli se, do které z těchto 2 skupin patříš ty. Znáš toho málo o mRNA vakcinaci a i to, co znáš – je zkreslené info. Moc vysoká mínka o sobě a drzost k diskutujícím – jsou tvé hlavní znaky zde. Odpudíš si tak od sebe mnoho lidí..

lekno
27. 11. 2021 12:15

Ale jasně to neřekl – jestli mu tam v nemocnici už píchli tu „vosu“ nebo ne.. Hlavně, že vakcinaci dělá reklamu – což je pointa článku.

-bello-
02. 12. 2021 02:05

lekno
jsi neskutečný BLB!!!
Oni mu teď mohou dát vakcínu?
------
Kristepane, tenhle materiál z nedodělané základky

lekno
27. 11. 2021 11:57

Nestačí se zamyslet nad situací – rozumný člověk taky shání informace, aby rozlíšil pravdu od lži.. Přirozeně získaná imunita proti covidu je vždy silnější a dlouhodobější, než dle mne neistá imunita z experimentálního mRNA očkování – o tom to je.. Pan Miroslav E. tu pr. imunitu neměl silnou, tak se teď zřejmě nechal vakcinovat.. Co zvyšuje šanci proti nemoci – na to má každý svúj názor. Já si nemyslím, že to bude právě genetický mRNA roztok. Pokud ale on dostal placebo, /jelikož skupina placebo vakcín je též zahrnuta v tomhle celosvětovém mRNA experimentě, dle informací od výrobcú vakcín/ - múže být v klidu..

-bello-
02. 12. 2021 02:08

lekno
----
experimentální vakcinace, hm hm.
Ty máš dot!A jak vládneš cicími výrazy!! Hm ,.hm ..
Já tak nesnáším hloupý lidi, přímo nesnesitelně , ale blbům nic nevysvětlíš.Ten Werich měl pravdu !

aveneta
27. 11. 2021 10:22

Jo...jsme lidé různí, někomu stačí se zamyslet nad situací a přistoupit na očkování, jistě ani to ho 100% neochrání , ale zvyšuje to šanci v následku. Někdo si musí tvrdě "natlouct rypák" viz. Etzler aby si uvědomil o čem to je....přeji mu uzdravení.

-bello-
02. 12. 2021 02:09

aveneta
---
na jeviště se jen tak nevrátí!Kdo nezná dušení , ví houby!

Saschajede
26. 11. 2021 23:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
02. 12. 2021 02:10

Saschajede
-------
FUJ !

lekno
26. 11. 2021 19:51

To byla poznámka.. „mne přesto berou jako člověka..“ Roztřesený pan Miroslav se těší a je naměkko z toho, že ho jako neočkovaného brali v nemocnici za člověka.. Smutné, že se obával, aby nebyl „zpucován“ od zdravotníku za svúj neočkovaný status, který v médiach není dnes v módě.. V 21. století – člověk, když nemá dúvěru v neověřený experimentální genetický mRNA roztok bez záruky, co nazývají vakcínou - má být chápan jako zvíře, netvor, trestanec, terorista nebo zločinec ? Komu svým postojem škodí ? Vždyť jako neočkovaný není o nic věčší riziko pro lidi než očkovaný, protože propagované mRNA vakcíny nezaručují bezinfekčnost vúči coroně. Zdá se mi, že covid-hysterie vede lidi k nenávistnému vnímání nevakcinovaných.. Očkovanec – zodpovědný slušný občan, neočkovanec – zločinec, jehož domovem má být zřejmě kanál. Jako v tom filmě o Demolátorovi, kde se divil Silvestr Stallone, co se to stalo se světem.. Taky tam „odmítači“ - obyvatelé podzemí nemohli do nákupních center a vúbec nikde na povrch, na slunce. Doba se stává divná a lidi taky. Reklamné doporučení k očkování od herce zabere podle mne hlavně na „loutky“. Je více cest pro prevenci i léčbu, každý má mít právo svobodné volby. Lidi nejsou majetek farma-firem nebo vlád. Kdyby se on pořádně staral o své zdraví a imunitu, nemusel by skončit takhle. Snad se z toho dostane a bude moct jít domú..

-bello-
02. 12. 2021 02:11

lekno
-----
jo souhlas!
Doba se stává divná a lidi taky a zejména ty jsi divnej! A to tak, že hodně!
.

mejlika
26. 11. 2021 10:41

Moc držím palce, abyste se brzo uzdravil

yokky
26. 11. 2021 14:37

Sype si popel na hlavu?­??????­☹☹☹☹☹☹­🙄🙄🙄🙄🧔🧔­🧔🧔🧔🧔

-bello-
02. 12. 2021 02:13

yokky
---
člověče, seber se !
Nnech toho!
Dělá to i pro tebe!Takovej argita s Zagorkou prej " je to jen mrška " a baba Zagorová se nehne dodnes a skučí!
neřekli , ostatní měli varovat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.