Do Csákové se obul Novotný: Profackování na tři strany! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Do Csákové se obul Novotný: Profackování na tři strany!

Syn známého baviče několik let udával směr českého bulváru a jak přiznal v rozhovoru pro idnes.cz, dění v českém showbyznysu sleduje stále, glosuje ho i na sociálních sítích. A protože měl vždy dobrý „čuch“ na to, kam se některé osudy hvězd budou ubírat, nemohla nepadnout otázka, kdo z celebrit by se měl momentálně hodně rychle probrat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
07. 09. 2021 20:45

-bello- : Základní lidské právo mi nebere covid. Lidská práva berou mocipáni, kteří místo léčení covidu pchají do lidí experimentální sajrajty a zamězují lidu přístup k účinným ověřeným léčivám. Když se na to cítiš, bello – že jsi hmotný majetek státu, z kterého funkčností vláda zaobchází jak ona rozhodne a bez tvého souhlasu – je to tvoje vnímání. Zřejmě zodpovědnost za svúj zdravotní stav nechávaš na vládě jako člověk zbaven svéprávnosti. Jenže každý občan státu se zatím takhle necítí a lidská práva bere jako něco, co ho dělá svéprávným, aby mohl rozhodovat o svém těle a zdraví, jak sám uzná za vhodné. Pokud lidi nejsou v bezprostředním stavu ohrožení života s těžkými príznaky – v právním státe mají mít právo rozhodovat o tom, co přijde do kontaktu s jejich tělem. Nemají povinnost nechat si do sebe a to ještě opakovaně řvát testovací špejle, když nejsou informování, čím jsou napuštěný jejich konce a často je pchají člověku též nebezpečně hluboko. Nemají povinnost cmoulat podobně napuštěné tampóny, kloktat tekutiny, nebo si nechat píchat experimentální injekce s roztokem – bez kompletních informací, co všechno takové roztoky, tekutiny obsahují. Když ty neuznávaš informovaný souhlas a například i to, že za děti při rozhodnutí ohledně jejich zdraví by měli rozhodovat rodiče a ne, aby děti bez upovědomení a souhlasu rodičú píchali experimentálními vakcínami, tak jsi násilná. A to, že se vysmívaš z lidí, kteří mají jiné názory než ty, je obvyklý projev násilné nátury. Obhajuješ bezpráví. Promiň, ale některé tvé příspěvky /ne vše/ mi přijdou dost omezené. Prostuduj si Norimberský kodex a Evropskou Úmluvu o lidských právech..

14TONY
07. 09. 2021 19:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Saschajede
04. 09. 2021 20:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
04. 09. 2021 19:15

Už to bylo moc ? Tenhle krasavec-hezoun, jak se nazval : by se hodil podle mne spíše do show-světa než do politiky. Zdá se mi, že tam by mu bylo líp, taky se tam lépe orientuje. Je zábavnej. Vím si ho představit za 30 let – mohl by hrát naživo dědouška ze slovenského večerníčku.. Chápu, že v dobrém úmyslu poslal psaníčko pro Ilonu i když jeho řeč o profackování púsobí jinak, on to nemyslel špatně.. Problém je ale v tom, že mu nejde o diskusi na danou tému. Jde mu jen o to, přimět Ilonu změnit její názory, postoj k tématu. A když nejeví zájem – je ona pro smích všem ? Ne pane, není.. A velký počet demonstrujících proti více covid nařízením, které omezují základní lidská práva – ten počet lidí na celém světě taky není pro smích. Nejsou oni všichni blbci. Občany, kteří si platí daně, odvody, z kterých mají mzdy a odměny státní zaměstnanci, kde patří i dotyčný krasavec. Na závěr – co tak kapku zpomalit tempo řeči ? Něco málo jsem kvúli té rychlosti ani nerozuměla a sluchově postižena nejsem, zatím. Zpomalit a bude se pak možná i lépe vše vnímat..

-bello-
07. 09. 2021 10:59

to lekno:
Základní lidské právo ti vezme Covid!

Je jedno, jedno . jestli jsi státní zaměstnanec, nebo živnostník.
Jsi občan !
A občana má povinnost chránit jeho stát /obec.
Od toho máš také základní lidské právo volit.
V ohrožení života má právo stát vyhlásit i proti tvé vůli taková opatření, aby životy ochránil.
Máš v tom bordel, jak ten řepa z Řeporyjí

-bello-
02. 09. 2021 21:16

Jsem mrtvá smíchy!
Nejdřív by se měla probrat jeho ODS a probrat ty své členy , pak by se měli probrat občané Řeporyjí a nebát se žádat jeho demisi.
Komu píše soukromé dopisy je jeho věc, ale že píše Csákové , tak to je síla!
On pan starosta taky nebude žádný velký IQ magnát, protože jinak by věděl, že ztrácet čas s brněnskou pěnicí může jen debil

aurora45
02. 09. 2021 15:45

Jestli někdo potřebuje profackovat, tak je ten řeporyjskej zmetek. Ví vůbec, že každý má právo na vlastní názor, ač se třeba jeví druhým jako špatný?? Já zase nesouhlasím ani s jeho politickými názory (pošpatnělá ods a jeho vulgárního mentorování), ani s tím, že neuznává ani úctu k ženě jako takové. Zamindrákovanej tlustoprdek...

laskava
02. 09. 2021 18:59

Souhlasím s Vámi na 100 %!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.