Hvězda Ordinace Veronika Gajerová: ZPOVĚĎ O ZRADĚ A MILIONOVÝCH DLUZÍCH | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Hvězda Ordinace Veronika Gajerová: ZPOVĚĎ O ZRADĚ A MILIONOVÝCH DLUZÍCH

Mezi kolegy si napůjčovala spoustu peněz, a nebyla schopná je vracet. Poslední záchranou pro Veroniku Gajerovou (58) alias bývalou zdravotní sestru Pantoflíčkovou z Ordinace v růžové zahradě, a hlavně její věřitele, mezi nimiž je i kolegyně ze seriálu Dana Morávková (49), tak bylo vyhlášení bankrotu. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
11. 07. 2021 12:24

Ona se dozvěděla a její malé děti o tom, že Kracík má svatbu s Kostkovou z novin? Tzn., že s Kracíkem nebyli oddáni ?
Já Kostkovou přímo nesnáááším , ale dopadla ještě hůř, než s Kracíkem.Teď má Slováka Nvotu a Vy všichni běda, jak půjdete na jeho "tvorbu " do divadla !Tu snesou jen přiblblí snobíkové , kteří se tam sejdou a předstírají, jak umění rozumí.Bohužel i tuto "tvorbu " v divadlech Magistrát dotuje, přitom zrovna Nvota je na tom tak, že by bylo líp, kdyby vypadnul tam , odkud sem přišel .
Dokážu si představit, že Gajerovou kolegové z rolí vyštípali, aby je dostali pro sebe,jinak nechápu, proč když nedluží vedení , proč by ji nemohli zaměstnávat.

aveneta
10. 07. 2021 20:48

ginkognito - v tom máte pravdu můj příbuzný byl aktivován v jejím případě....v jejím případě se opravdu jednalo o nesmyslné zadlužováníoproti běžnému životu...holt celebrity

babylove
10. 07. 2021 11:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ginkognito
10. 07. 2021 09:59

Kdysi jsem hledala v insolvenčním rejstříku na Podnikatel. cz příbuznou, která požádala o oddlužení a zrovna to běželo s tou Gajerovou, tak jsem si ji také vyhledala a pak četla to její zdůvodnění, proč žádá o oddlužení. V tom se musí uvést příjmy a výdaje. No, to jsem koukala - její měsíční výdaje s dětmi, které v té době už měly vlastní příjmy odpovídaly tak 12členné rodině bydlící v haciendě a ne v nějakém bytě. Já se divím, že jim to těm dlužníkům to zdůvodnění žerou. A ještě z ní udělají chuderu, která za nic nemůže. Dnešní doba je fakt nejlepší pro ty nejhorší.

j.p.toman
10. 07. 2021 09:44

To je bezstarostný život ! Zničehož nic je tu 5 mega dluhů. ( Jak se mi to proboha stalo???) 4 mega se škrtnou , jeden nějak splatí a může se půjčovat a utrácet dál..... Ono to nějak dopadne.

domino22
10. 07. 2021 08:45

Hrála v divadle i v seriálu Ordinace , určitě měla dostatek peněz... co s nimi udělala ??? Spousta matek zůstala sama s dětmi a bez takových příjmů a nenasekala takové dluhy... Měla by se nad sebou zamyslet čůza jedna tlustá !

milan59
10. 07. 2021 07:57

To je smutný
Jak mohla přijít k tak velkému DLUHU ?To si many many půjčila a nesplácela?Kurňa když si něco půjčím,tak na prvním místě je vrátit to,hlavně že hérečky berou vysoké platy

honzikjenik
10. 07. 2021 06:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.