Spor Paroubkových vygradoval do extrému: Ušili to na mě, hořekuje Petra | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Spor Paroubkových vygradoval do extrému: Ušili to na mě, hořekuje Petra

Jiří a Petra přes letité spory stále zůstávají manželi, protože jejich rozvod zkrátka dvěma stáními, jak to obvykle bývá, nekončí. Podle webu Expres.cz se ti dva sešli před soudní porotou znovu. Tentokrát šlo o 3,5 milionu. A světe div se, splácet by je měla Petra.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
02. 07. 2021 23:26

Prosím vás, kdo dnes půjčuje papírové peníze? Snad jen převodem, ne ? (Ovšem úplatky to je jiná!)
Tomu soud věří? Směju se až brečím. 3,5 mil kámoš donese v kufříku a soud se ani nediví ! A Paroubková je ukradne, protože si myslí, že s tím na veřejnost Paroubek nepůjde.Ale to on zase klidně ano a ona musí mlčet, protože úplatky byly i pro ni. A za to by šli oba sedět ( možná ) a v péči by tu malou jejich dceru měla ta stará příšerná Paroubková !

Uživatel_5404086
01. 07. 2021 15:03

Paroubka nemám ráda, ale ta Slovena je vyčůraná zlodějka

Eva Korotvičková
01. 07. 2021 11:53

Je to holt sexi-mozek

defakto
30. 06. 2021 21:28

... jak se říká , kdo druhému jámu kope - sám do ní padá !

bublina09
30. 06. 2021 20:15

Vybrala trezor a ještě si stěžuje? že prodala dům v Řecku a její manžel nic nedostal, o tom radši mlčí, nahrabala si dost. Jen nechápu, proč nejsou ještě rozvedení, měla starého pro prachy, on se měl držet své původní ženy a měl by klid, tak ted´to má...

AHel
30. 06. 2021 15:20

Jen člověk bez skrupulí, základních morálních zábran a hamižností posedlá arogantní a nadřazená osoba prodá jí nepatřící dům v Řecku (na nej nevidělala ani korunu), sprosté...to by naštvalo i největšího fleg­mati­ka..­.nedi­vím se Paroubkovi, že se takto chová. Vzala si ho pro prachy a pak od něj odejde a snad si myslí, že jí bude vydržovat. Mozek velikosti slepice... no jo´blondýna. Je mi líto dcery, ta má tedy vzor v matce. Ubohé....některé hranice se nesmějí překročit, co udělala, nijak neobhájí, to je krádež, mamonářka, že se nestydí.

xcarodejka
30. 06. 2021 13:58

Soudit se s každým j není rozumné.Jde o ztrátu času, když je předem spíše již rozhodnuto. Šetřete si zdraví. Moje zkušenost.

mbmb
30. 06. 2021 13:34

Když láska zaveli ....tak Jirka z RaJ se měl držet Zuzany a spolu papkat až do smrti a Pinokio si mělo vzít sexy bacu a mladého ne dědu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.