Herečka Dana Morávková: POKLADY ZA 2,7 MILIONU! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Herečka Dana Morávková: POKLADY ZA 2,7 MILIONU!

Miluje drahé šperky, hlavně diamanty, a nijak se tím netají. Naopak, Dana Morávková (49) si je bere snad úplně všude. Na setkání s kolegy na pražské Smíchovské náplavce měla na ruce luxusní kousky přesahující cenu dva a půl milionu korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lekno
19. 06. 2021 20:50

Ale co, ještě jsem ji neslyšela kotkodákat, co se nedá říct o pár příspěvcích zde v minulosti, kde někteří diskutéři si s požitkem zakotkodákali a celkem jim to šlo.. Paní Dana je inteligentní dáma na úrovni, má svou početnou skupinu divákú. Je to talentovaná herečka. A že miluje šperky nebo kabely, co má být ? Množství žen je na tom podobně. Taky mám ráda hezké věci i když nemusí být nevyhnutně drahé a kvúli tomu slepice ze mne snad nebude. Nebo jo ? To abych se polepšila..

defakto
19. 06. 2021 16:05

... paní Morávková může nosit diamantů kolik chce , stejně z ní nikdy nebude dobrá herečka ! Ona fakt může hrát akorát v těch nekonečných seriálech , tam se nekladou velké nároky na talent , to je pro takovou slepici jako je Morávková celkem výhodné.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.