Zničená Dominika Gottová: DOJEMNÉ LOUČENÍ U HROBU TÁTY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zničená Dominika Gottová: DOJEMNÉ LOUČENÍ U HROBU TÁTY!

Před odstěhováním se z Česka, které odstartuje v pondělí, se Dominika Gottová (47) přijela rozloučit s tátou Karlem Gottem (†80). Na pražský hřbitov na Malvazinkách mu k hrobu přinesla jarní květinu. Se slzami v očích se pak několik minut dívala na náhrobní desku a s otcem si povídala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

alusinek
26. 04. 2021 12:53

Dejte už pokoj s Gottovou i s Kájou,on nebyl žádný svatoušek.Dvě dcery zapíral,myslel že výchovu vynahradí penězi,to se mu nepovedlo.Ve vysokém věku si pořídil další dvě dcery,museli oba vědět,že tu nebude do 100 let a že jednou Gottová zdědí vše a dcery budou sirotci

-bello-
24. 04. 2021 23:43

Je to prvorozená a zapíraná dcera slavného otce.Nikomu nemusí volat , má fotografy na prahu bytu dnes a denně.Na rozdíl od té machny na " Bertramce", která nikdy nepracovala a dřepí doma a děti se vozí autem musí hnout Dominika zadkem, aby se někam dopravila.Takže je vidět!
No a co?Tak šla na hřbitov, měla je snad fotografy vymetat koštětem?A i kdyby je zavolala a něco si přivydělala, tak co?Hergot není to tak dávno co Gott a jeho "Ivanka " byli v bulváru denně. Naštelovaný v ZOO, naštelovaný na lodi, v divadle,doma, při reklamách, s prachovkou při zpěvu , při malování , při nácviku role , kdy si přiohřála polívku i blbka dabérka, absolventka jedenáctiletky ( a žádná expertka ) Postlerová.
..Zvracet se z té kampaně ve prospěch Ivany Gottové soudným lidem chtělo.Gott ji narval úplně všude .Protože Ivana byla a je nemakačenko a ve všem poleno , tak najeli na novou imáge a ta byla : Ivana skvělá anželka a matka.Dnes "národní vdova."
Tady na Dominice fanky Gotta nenechaly nit suchou, zatímco svatozář pofoukávají machně na "Bertramce " , která vzala Gotta do kravaty, jen aby si ji vzal. A machna z "Betramky" si "bol a žal" letěla léčit k Tsoukenikovi do herny, ale Dominika se s tím prala sama s alkoholem.
Sociální byt ve Finsku si časem lidi odkupují, je to tam možné, navíc nemusí moc platit a uvidí, jestli už se usadí.
Dyť její tatíček se usadil a dal pokoj až v 65 letech.Do té doby myslel, jaký je to seladon

huphop
25. 04. 2021 11:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
25. 04. 2021 14:55

to : huphop
to si zjistěte na sociálním zabezp. ve Finsku a pokud vím, pracovala i zde.Ne, že ne ! A pokud vím, autem se nevozí, tak jak jsem řekla je vidět.
Ten hon na lišku se mi nelíbí , protože jen ovce z fan klubu Gotta a té matrace starých pánů nechtějí vidět, že starýho Gotta bylo taky dost a Dominika se dost dobře bránit nemůže.Ano, je alkoholička , ale ta druhá byla zase regulérní v Praze naplavená děv.ka. Obě to mají asi v genech.Ta jedna závislost, ta druhá narcismus , frigiditu a chamtivost.

huphop
25. 04. 2021 18:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
27. 04. 2021 23:50

huphop
nejsem tak stará, abych znala Gotta " od školy "
a jsem dost stará na to, abych zažila to barový netáhlo z Moravy v Praze, kde lovila dědky. A jsem z rodiny, že máme v různých oborech své pozice.Tedy vím všechno i o soudu Gotta ohledně Dominiky.A rozhodně to byl tehdy hajzl!
Ale vy jste se ptal na to, kdy Dominika pracovala, takže k věci:
už jste se zeptal ve Finsku ( když ji pomlouváte ?)

huphop
28. 04. 2021 13:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
28. 04. 2021 21:14

To: huphop
aha, takže někdo hormony, někdo úbytek mozkové hmoty. Beru to tak a těch Vašich mínus 2,5 % ročně Vám nezávidím!
Je to horší, než jsem si myslela.¨

Za tím co jsem řekla si stojím a když už tady komandujete druhý, co kdybyste Vy přestala pomlouvat Dominiku!
Co?
Že ne ???
Chápu, jste pro viz shora řečené omluvena a tím jsem skončila debatu!!!

huphop
30. 04. 2021 17:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

huphop
24. 04. 2021 19:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Katka Hronová
24. 04. 2021 14:19

Ona si stěžuje, že je jí bulvár v patách? Sama je volá. Normálním lidem je u zadele. Vždyť i z Finska posílala neustále co dělá? Ona je totiž na pozornosti médií závislá, stejně jako má chlastu a fetu. Hlavně ať už neotravuje, zaleze ve Finsku do bytu pro socky a zůstane tam.

borka30
24. 04. 2021 12:17

Tak Lubínek sesmolil další článek, který nezapomněl rozeslat do celého bulváru. Ta 50letá ženská pracovat nebude, ale bude se přiživovat tímhle způsobem. Ještě, že má toho Lubínka.

rydlo
24. 04. 2021 10:30

Hlavně, že si nezapomněla vzít k tomu srdceryvnému loučení s „tatínkem” novináře. A že by ráda pracovala v security oboru? Tomu se dá pouze srdečně zasmát. To by se jí líbilo, někde v obchoďáku sedět na zadku a dělat že hlídá lidi, jestli něco nekradou. To asi ještě nemají nikde ve světě, věčně nalitou zpuchlou, morbidně obézní securiťačku, které navíc hrabe z chlastu!

AliAlice
24. 04. 2021 09:57

Komediantka...

mbmb
24. 04. 2021 09:27

Chyba je u matky s takovými materiálními injekcemi od Káji nevychovala 1decko ! Co ukázala dceri ? Natahni paprice a blb ti nasype A ještě po smrti těží z mrtvoly jak gusta Fučíková! A parazit socka má i ve Finsku levný byt

robin5
24. 04. 2021 07:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hans jirak
24. 04. 2021 05:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hadafan
24. 04. 2021 05:34

Její problémy na mou hlavu,lítá si sem a tam,pracovat nemusí,jeden byt v Praze,druhý v Helsinkách,životní potřeby jí vždy někdo zajistí,vidte novináři,to nám to u hrobu slušelo.
Chudinka k politování,jen by mě zajímaly její měsíční náklady,si myslím ,že by to vydalo v pohodě na čtyřčlenou rodinu.Špatně se jí nedaří,hlady a žízní netrpí,vypadá blahobytně/až moc/.Jinak promne článek naprosto zbytečný.Rozumím ,že za profit se udělá vše a hlavní stránka se zalepí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.