Konec další hlavní postavy Ulice? Diváci by to uvítali | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. června 2026

Svátek slaví Lubomír, zítra Petr a Pavel

Konec další hlavní postavy Ulice? Diváci by to uvítali

Seriál Ulice už začíná být opravdu nekonečný. A to v opravdu velkém negativním smyslu. Diváci jsou už znudění dějovou linkou hlavních postav a jsou toho názoru, že jeden z aktérů, který je v Ulici od začátku vysílání, by opravdu měl odejít.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

domino22
05. 05. 2021 09:55

Ano, Krbová a Jastraban by měli skončit. Krbová, neboli Anča je už trapná s těmi svými tragickými ksichty, o Jastrabanovi , neboli Bédovi, nemluvě...

Eva Korotvičková
27. 04. 2021 23:38

Jediný serial,který není z nemocnice.Tragické příběhy z nemocnic máme na všech programech

Uživatel_5519502
26. 04. 2021 09:16

robin5
26. 04. 2021 07:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
25. 04. 2021 20:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
25. 04. 2021 20:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_5519502
26. 04. 2021 09:01

mord
25. 04. 2021 19:31

Rybová je opravdu velmi nepřirozená, ale jinak je úplně jedno kdo tam.je. Přežitá a nudná pitomost

janakveton
25. 04. 2021 14:14

Omlouvám se, že jsem mu "doprčila" poněkud jméno. Martin Hofmann!

janakveton
25. 04. 2021 14:13

Spíš by měla skončit Rybová! A "do hry" by se mohl opět vrátit Martin Hofman!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.