Holanové peklo se Šípem! Trpké odhalení s pachutí ponížení | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Holanové peklo se Šípem! Trpké odhalení s pachutí ponížení

Zpěvačka Marcela Holanová (69) a bavič a muzikant Karel Šíp (75) několik let tvořili manželský pár, mají spolu syna. A přestože navenek moderátor Všechnopárty působí velmi příjemné, jeho bývalá manželka s ním neprožívala jen roky zalité jasným sluncem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

14TONY
12. 08. 2021 12:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Alva
04. 04. 2021 09:22

ceskarebelka-proč bychom o ní měli slyšet?, má roky a stáhla se, což kvituji na rozdíl od jiných, kteří neví, kdy včas odejít, pan Šíp má nový pořad Minišou v sobotu, tak to je opravdu bomba pořad na sobotní večer, o ničem a dokolečka dokola.

ceskarebelka
03. 04. 2021 19:47

Už toho pomlovani bylo dost. Rozešli se dávno a o Holanové co se týče zpěvu není slyšet. Takže doporučuji pracovat najít si jiného chlapa a Šípa již nechat být.

huphop
04. 04. 2021 17:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jussuf
02. 04. 2021 15:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Miloslav123
02. 04. 2021 08:53

Je to dobré. Uvažoval jsem o tom, čemu by jste mohl příště věnovat pozornost.

Námět na další článek? "Jedinečná budoucnost lidstva". Je vylíčena např. v článku: milos­lav7­.blog­spot­.com

-bello-
02. 04. 2021 01:48

OSLAVA NAROZENIN BARTOŠKY je přesně obrázek společnosti, která rajzuje na Letnou a Václavák a řve, že chce " o demokracii a dodržování zákonů "
Roušky a respirátory jsou dané výjimečným stavem k ochraně obyvatelstva. To by pro ně mělo být zákonem.
Tihle konzervatoristé kapacitně nepoberou, do jakého rozporu sami se sebou se dostali.
Dnes jsem četla , jak si zmetek ( nesnáším ho od doby co se objevil ) Šporcl stěžuje že nemá peníze. Je to živnostník a jak Muzikantská Liduška obrážel všechny kandidáty na prezidenty a vyhrával.strana-nestrana! Musí mít naspořeno, strany byly štědrý! A tomuhle zmetkovi Zaorálek vyčíslil, kolik že dostal na dotacích a kolik na grantu a koneckonců kultura, že ani 1 celý rok nestála.
A ten ubohý Šporcl začal ječet, že je to tady, jak za komunistů, a Zaorálek je jak Milouš Jakeš a proflákl kolik Šporcl bere! Ale Zaorálek se nedal, je to chytrý chlap. Jó Šporcl a spol . , jó Bartoška - Vary a spol . 6e se Brodská a spol, nestydí!

mirkaakrim
02. 04. 2021 10:50

Proboha,to že je v článku odkaz na oslavu nic neznamená. Ta oslava byla v roce 2017 !!! Zjistěte si nejdřív informace

-bello-
06. 04. 2021 12:52

mirkaakrim
s tím bych mohla souhlasit, ale u prkotin a la kolik je Bartoškovi let jsem si neověřovala nic, protože jsem měla za to, že je to současné.
Nejsem z toho na větvi, že jsem se sekla, ale i tak mě Bartoška a jeho vystupování na Staromáku štve.
Takže " proboha " zase tak moc se myslím nestalo, že nejde ihned někdo kontrolovat.Napište to spíš taky REDAKCI AHA, že tam mají chybu

14TONY
12. 08. 2021 12:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
02. 04. 2021 01:32

Ano a mají dítě, jak Holanová vykládá, ale přece se ví, že Káju měla pořád Šípova matka , tedy babička ho vychovávala a vodívala do školy , když koncertovala.Vím to ! Myslím měla vztek, že nevysoudila víc.
Má krásný hlas.
Proč neprorazila , kdo ví?Když se kouknu, kdo zpívá v Čsku, tak je to k smíchu.Např. taková Lucie Vondráčková!Myslí to ta její produkce vážně? Kdo tohle dává musí být dement v posledním tažení

huphop
02. 04. 2021 14:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mika
01. 04. 2021 21:03

stará věc. spíš jsem rozčarovaná z té oslavy narozenin Jiřího Bartošky. pro ně zákaz neplatí? Jsou nadlidi? Všichni bez roušek a ještě se nechají vyfotit do Aha!!!! Arogance moci.

mirkaakrim
02. 04. 2021 10:51

Proboha,to že je v článku odkaz na oslavu nic neznamená. Ta oslava byla v roce 2017 !!! Zjistěte si nejdřív informace

blamal
01. 04. 2021 16:42

Ti dva se rozvedli v roce 2004. Ktereho dementa napadlo, ze o tom bude fajn zase psat ted, po takove dobe? Kydacka na Sipa nebo se Holanka vraci na hudebni scenu? Oboji chucpe..

konas3
01. 04. 2021 17:13

Se svým nádherným hlasem mohla už dávno být superhvězda. Že by jí v tom bránila její povaha?

begonie
01. 04. 2021 16:25

Paní Holanová si hraje na chudinku, ale hodně si to zavinila sama - manželství s ní bylo k nevydržení jak zmínil Karel Šíp

konas3
01. 04. 2021 15:28

Tak nevím. Vezl jsem tento pár z Podolí, kde byla dotočná filmu Akumulátor, na náměstí Jiřího z Poděbrad. Celou dobu jízdy bylo K. Šípovi jeho manželkou velmi nevybíravě nadáváno. Ať už provedl cokoliv, před cizím člověkem je to šílené. Milostivá patrně vydatně požila alkoholický nápoj, a přítomnost třetí osoby jí byla fuk. Nebýt decentně se chovajícího K.Šípa, tak bych ji už na Výtoni vyhodil z auta. Je to už hodně let, ale nic takového jsem v životě nezažil.

konas3
01. 04. 2021 16:01

Bylo to v roce 1994! Takže dotyčná fúrie byla chudák ublížená stěžovatelka.

xviktorie
01. 04. 2021 13:31

Už 20 let čteme, jak je paní Holanová, nešťastná, zklamaná, ztracená - že ji Karel Šíp opustil. A on je už 20 let prostě šťastný s jinou ženou. Nebylo by, paní Holanová, důstojnější, už toto téma opustit?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.