Matěj Stropnický a Daniel Krejčík: Výměna manželek kvůli... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Matěj Stropnický a Daniel Krejčík: Výměna manželek kvůli...

Jedním z důvodů, proč se Matěj Stropnický (37) a jeho partner Daniel Krejčík (26) zúčastnili včerejší Výměny manželek, je oprava střechy jejich zámku. „To ve finále rozhodlo. Teče nám do baráku a letos se to musí vyměnit. Bohužel to bude stát deset milionů korun,“ svěřil se bývalý šéf Strany zelených.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Lenatko
04. 05. 2022 07:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

libormer
25. 03. 2021 19:05

V průběhu dílu jsem se zamýšlel nad tím, že kdyby byli ***i a lesby důkladně proklepnutý, že by se jim mělo dovolit brát si děti z děcáků. Pomohlo by to menšině i těm mnoha dětem.

Uživatel_5514685
25. 03. 2021 18:14

Kluci i druhý hetero pár byli naprosto normální a fajn lidé. Smekám před nimi a klukům držím palce ať se jim daří 👏👏👏

zdengregr
25. 03. 2021 13:18

Většinou je to vzrůšo a uteče to jako voda. A když tam byli pánové ze zámku, tak všichni byli hrozně rozumní a sympatičcí a táhlo se to nekonečně. Působí takhle sympaticky, ale věřte komediantům, co jsou vlastně zač.

-bello-
25. 03. 2021 12:49

Já se na to nedívám, viděla jsem jeden díl v minulosti a zaujalo mě to. Ale četla jsem teď nějakou kritičku ( jméno si nepamatuji, protože to byla kritika blbá ) , že je to pokleslá zábava a zesměšňuje lidi . Výměna manželek je podle mě naopak pořad v mnohém, přemnohém vzdělávací .A kdo je opravdu chytrej to tak taky vnímá. Nemusí se přece dívat od začátku do konce každý díl, ale vhled do společnosti, jaká je a jak se mění má. A myslím, že blbka socioložka, která to kritizuje si spletla svůj obor s oborem " lidská práva " Mimochodem aktéři jsou svéprávní, dospělí a mají volební právo, jejich děti nejsou pořadem zneužívané, jak tvrdí, ale naopak může se jim třeba i pomoct, pokud vid soc. péče.Rozebírat to nebudu, ale pusťe si třeba výměnu manželek v USA , budete žasnout, jak někteří farmáři využívají dětské práce svých dětí skoro na úkor jejich vzdělání a srovnejte s " demokracií " v Česku.Stropnického mám ráda.Líbil se mi jeho postoj k nástavbám v Praze a sochám, které nesmyslně byly vyházené z Prahy po 1989, přitom nebyl důvod.Některé se zachovaly v ZOO Praha, jinak Prahu ovládl jednobrdový styl Davida Černého .

Alva
25. 03. 2021 08:30

Po hodně dlouhé době výborná "Výměna", inteligentní lidi a každý ať si říká co chce, já píši za sebe, pěkný večer.Bylo to tam řečeno jasně, že je to náhled do domácnosti jiných lidí v této zemi, což i mne zajímá, proto se na tento pořad dívám, což spousta lidí odsuzuje, že je to pokleslá zábava, ale co je v dnešní době pokleslé?, trapné nekonečné seriály, co nemají s normálním životem nic společného, kecy z parlamentu....?

travina
25. 03. 2021 11:31

Alva ... naprosto s vámi ve všem souhlasím. A všichni byli sympatičtí!

hillaarkaa
25. 03. 2021 07:35

Prej musela přemlouvat...To už jako nemají materiál k natá­čení?­?!!Děs­!!Do­rina čeká novou ženu-mámu a přijede jim tam frajer.Koho osloví příště??!Přátele v burkác­h...­.???Div­né.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.