Režisér Zločinů Velký Prahy: Obsadil svou i Menzelovu dceru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Režisér Zločinů Velký Prahy: Obsadil svou i Menzelovu dceru!

V závěrečných titulcích se pokaždé objevují jejich jména, nemají ale natolik výrazné role, aby je divák hned odhalil. Režisér Jaroslav Brabec (66) obsadil do Zločinů Velké Prahy svou biologickou dceru Aničku (12), kterou má s Olgou Menzelovou (43), i její sestru Evičku (5) – dceru Jiřího Menzela (†82).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AHel
22. 03. 2021 22:08

Nechutné, ještě není na to pojmenování, co to za vztah ta zlatokopka vlastně vytvořila. Jednou s tím mohou mít všechny tři děti mindrák...ten dědek, otec jedné z dívek se tím ještě chlubí, fuj. vlastní ženu podváděl, rozvedl se a stejně je sám...ubohost vztahů, ubohost jednání, bez zodpovědnosti, bez zkrupulí, prostě já já já to chci....pro mě hamba, ale nakonec oni v tom žijí, nikoliv já...tak snad všem hodně zdraví přeji, to je slušnost.

manessa
22. 03. 2021 17:35

Máš se Brabčáku čím chlubit.
Takhle parazitovat na panu Menzelovi, styďte se všichni. Vaše nafrněná Andula už to pochytila taky. Hnůj.

zdengregr
22. 03. 2021 16:33

Při umírání manžela asistovala tak, že si pořídila třetí dítě s třetím chlapem...

begonie
22. 03. 2021 12:58

Olga z Jiřího Menzela udělala totálního paroháče a díky ní byl ve finále na posměch celému národu

runy
22. 03. 2021 12:41

p.Olga musí být opravdu vzácný kousek ženy.Tolik milenců a pouze , jeden manžel /světový paroháč/ a 3 děti, každé má jiného taťku , to je fakt odvaha., ještě se ukazovat bulváru. Kdyby to udělala obyč. ženská tak je "kukačka".Olga je však obyč..šmíra.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.