David po čtvrt roce na Kanárech: Návrat pouze pod touto podmínkou | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

David po čtvrt roce na Kanárech: Návrat pouze pod touto podmínkou

Stejně jako Ondřej Ládek (41) alias Xindl X i zpěvák Michal David (60) využil svou nemovitost v Tenerfie na Kanárských ostrovech jako úkryt před nepřívětivou situací v České republice. Ve svém letním domě je již od Vánoc a jeho návrat je zatím nejistý.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mbmb
05. 04. 2021 22:19

Bohužel takové veliké svátky Velikonoce a nic !!!! Žádné vysvětlení o pohanech, judaismu a Ježíšovi.Hlavne 5x článek Kellner a pak další vaše VIP kteří ač mají peníze jsou mrzačí bezcenni.Ten socik smrdí již 30 let .Havel­,Klau­s,f.r­.Cech lháři kolaboranti a podvodníci. Z darebáků děláte modly. Kellner starý chlap neměl co dělat na dovolené a la puberťák,ale starat se - O2 je zločinecká organizace která si s vámi vytře zadek. A Štancl a další zaplevelili hnusem českou kulturu

honzina
05. 04. 2021 13:44

JJ, opět jeden z těch chudáků, co nemá peníze, protože nemůže koncertovat!!!!! Pro mě ať všichni táhnou ke všem čertům!!!!! je mi z nich na blití!!!!!

huphop
05. 04. 2021 18:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

huphop
05. 04. 2021 12:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hadraplan
05. 04. 2021 09:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stoura
05. 04. 2021 09:06

Pane Štancle, troufám si říct, že tady moc lidem nechybíte!!! Klidně si zůstaňte kde jste, vždyť jste si na to poctivě vydělal!

Alva
05. 04. 2021 08:53

Viděla jsem film o Davidovi, netvrdím, že jsme na jeho písničky netančili, ale v tom dokumentu se mi docela zprotivil, tak sebestředného člověka jsem dlouho neviděla, ano, něco dokázal, ale tvrdit o sobě, že je dobrý a všechno umí, jsou tady jiní a mnohem víc dokázali, přesto jsou skromní, má hodně peněz a mohl mít mnohem víc?, tak to mně dostalo úplně, když to řekl, k manželce se ani nevyjadřuji, hlavně zdraví a lásku.

mbmb
05. 04. 2021 06:47

Velmi přínosný článek pro širokou veřejnost. Zajímavé asi jako porcování medvěda po Kellnerovi.! Stačí titulek a jsme nadseni

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.