Tohle syn Svobody vážně přepískl! Podpásovka pro Vendulu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Tohle syn Svobody vážně přepískl! Podpásovka pro Vendulu

Mezi Petrem Svobodou (39) a druhou ženou jeho táty nikdy nepanovaly extra vřelé vztahy. Syn legendárního skladatele Vendulu (48) tak úplně nevydýchal. A nic na tom nezměnila ani sebevražda jeho otce. Ledy se nepohnuly ani poté. Jenže zasloužila si vážně takovou potupu?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

valjentova
13. 02. 2021 15:03

Paní Vendula nemá chybu!

-bello-
10. 02. 2021 13:37

to:travina !

byly doby, kdy jsem tady nick "ararat" , ( jinak Eva S. z Ostravy - nechala nám tady své IČO, blbka ) denně opravovala její zvratná slovesa-podmiňovací způsob.Jsi na tom stejně!

Končím s tebou debatu, neb je blbá a k ničemu nevede .

14TONY
03. 02. 2022 19:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

14TONY
03. 02. 2022 19:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

travina
10. 02. 2021 07:42

bello, neboj se, můj mozek je v pořádku, ale tvůj ne. Nepsala jsem, že vás pustili, ale, že jste utekli a to je rozdíl Co se týká V.H., tak to si vyprošuji ... já alkáč a ku.rev.ník nejsem!!! Možná ale, že ty ano, když si pleteš slovo demence s detencí
mbmb, ty máš taky dost ... kdykoliv sem nakoukneš, tak trousíš ty svoje jedy. Sedíte s bellou někde pod mostem, lejete do sebe krabicové víno a pak máte vidiny Stále se ale opakuješ, nemohl by jsi psát taky něco jiného? Existuje vůbec někdo, koho by jsi pochválil a uznával? Fakt je mi tě líto chudáčku nebohý :-

-bello-
09. 02. 2021 22:47

to: travina
pokud si myslíš, že mozky , které se opravit nedají a škodí se mají pouštět ven, pak jsi na tom jako Václav Havel.
Ten si taky osudově spletl slovo demokracie s detencí

mbmb
09. 02. 2021 20:08

A hihi Helenka travino je tak happy Martin ji napudruje jak cirkusového koně ať vydělává !!! Travino chápeš ?! Starej se o sebe chudáků a neotravuj tady

mbmb
09. 02. 2021 19:49

Travino randap ti poškodil 1mozkovy závit. Laskavé se vyjadřuje k článku a ne k diskutujícími. Komous budeš a blb k tomu ! Neboť v CZ ani Einstein nevynikne kvůli VIP chudakum či věří že jsou nesmrtelni

travina
09. 02. 2021 18:30

mbmb a bello , vy fakt nejste normální. Nechápu, jak vás mohli nechat utéci z Bohnic? No, asi proto, že vaše mozky už se opravit nedají.

mbmb
09. 02. 2021 13:44

Syn Petr si nedal ani tu práci ,dojemné říká že matce zahráli lásko má já stunu na pohřbu ale v pop Story právě Jiří Černý dokazuje jak od prvního tónů až do konce je to ukradené Hispánie ! No a Štaidl není génius v 89 roce po těch stávkách mluví jak komous že má 3 děti a buduje mír. Doporučuji těch 6 dílů na art !! Navoněná chudoba ,zoufalců které lituji, neboť mají opsané diplomky a penezy a staniolem tu blbost nezakryji .také přeji Lucii Bílé peníze i přítele i syna ! Strašně věří tomu že jsou krásní - inteligentní a vkusni

-bello-
09. 02. 2021 12:09

A Svoboda ml. zažil tatíkovy chvíle, kdy měl manču ,koukal do stropu a kdo s ním byl, trpěl ? Anebo zažil tatíka, v mánii, kdy chlastal první ligu, do postele potřeboval trojku, tedy jeho i mamku + 1 slečnu ?
A zažil, jak se to stupňuje a jak odmítal prášky a jak byl pro rodinu nesnesitelný peklo?A chodil za ním ?
V životě bych se takového chlapa , anebo Gotta nikdy nedotkla a že jsem hodně nekonformní!Úchyly a dědky nikdy.
Vendula blbá byla, ale vedle Svobody si sáhla na dno, měla utéct dřív, vztah spěl tak jako tak ke konci. Zacházel s ní , jako s hadrem a zastřelit se tak,aby ho našla při prvním kroku domů může zas jen vůl a sobec najust tomu druhému, že si dovolí být na tom líp, než on..Vendule Pizingerové přeju už jen štěstí.
Svododa ml. si může toočit co chce, ale jít tolik proti Vendule může jen blb, spíš ona dělala dědkovi pečovatelku, nikoli on.

14TONY
03. 02. 2022 19:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zdengregr
09. 02. 2021 08:52

Mě se dokument moc líbit. Na to, jak je to dávno, tak měli kvalitní doma kvalitní kameru. A připomenout si zemřelého, kterého miluje celý národ, je vždycky hezlé. Paní Vendulu vynechal, protože ty další roky, kdy přišla do jeho rodiny, za šťasné nepovažoval. Karel Svoboda je stále s námi.

zdengregr
09. 02. 2021 08:53

Mně ... opr.

mbmb
09. 02. 2021 07:16

spolecnost trpasliku -ca 170 cm to jsou VIP z Jeban ! U Sipa se Kaja chlubil ze mel koho chtel a pak zavolal taxi ,nacez doslova Sip rika vypakoval jsi to !!! Cili TO- zbozi a ne divku, zenu,damu. Na tyhle hyeny mohla skocit jen tupana ,ktera mimo velke nic videla tyhle socikove dedky,zvanili viz Staidl, grupacove zhyralce viz Svoboda a vyrobky =deti IQ tykve viz Gott! A fagan jmenem Petr je syn co zije z tantienu neboztika ! Dalsi vystudovany reziser je Filip Kratochvil a Artur to je dilo bude asi jako Borek Slezacek ,A deti od M.Formanove ?? radsi necekat na nic. Spatova chce penize za co?? Cisarove nove saty !!!

nemocna
09. 02. 2021 05:03

Dospělý chlap a chová se jako vzteklý puberták, to si myslel že po jeho smrti mámy bude táta už sám? to nebyl ani za života jeho mámy, byl to pěkný proutník tak jako Štajdl a Gott, soutěžili mezi sebou kdo víc vymete komínů a dělali si z toho srandu, nehleděli na následky, Gott Dominika a Lucie, Štajdl Artur a kdo ví kolik běhá po světě dětí od těchto přelétavých motýlů z kytky na kytku jen si užít a mít další čárku do počtu kdo nejvíc

Ewwa
08. 02. 2021 20:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Giti
08. 02. 2021 19:50

Je legrační tady číst jak dojemně Petr představoval svoje rodiče. Není nic divného, že to chce takhle vidět, ale realita je jiná.Pan Svoboda manželku oslovoval Šiško, všichni jí tak říkali a podváděl jí naprosto bez vkusu, ne tajně, zcela veřejně. Někde naložil do auta holky z ulice, převez je Šišce domů přímo pod nos, podpásovka. Nebudu hodnotit, proč si to nechala líbit, většina si to domyslí.

zapos
08. 02. 2021 18:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oltec
08. 02. 2021 18:37

Myslím si že by se jeho chování nelíbilo ani panu Karlovi Svobodovi chová se jako puberťák nepřenesl se přes to že se táta znovu oženil je směšný

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.