Geislerová není první... Boženu Němcovou hrála i Švorcová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Geislerová není první... Boženu Němcovou hrála i Švorcová!

Příliš sexu! Právě uzavřená čtyřdílná minisérie Božena o životě spisovatelky Němcové vzbudila pohoršení u mnohých diváků, a hlavně divaček. Nelíbily se jim otevřené milostné scény obou představitelek titulní hrdinky Anny Kameníkové (26) a Ani Geislerové (44). 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

AliAlice
09. 09. 2021 13:04

Tak Švorcová se typově hodila na Němcovou určitě líp než Geislerová....

janakveton
26. 01. 2021 00:01

Víte, ledacos už mám taky za sebou. Ten sex tam byl jaksi nadbytečný. Představila jsem si film Z mého života o Bedřichu Smetanovi, jak by to asi vyznělo, kdyby tam byly scény, jak šoustal s tou a onou, třeba svou libretistkou Eliškou Krásnohorskou, no ale úplně za nejhorší a nejtrapnější považuji tu scénu, kdy Němcová souloží a zadek má celej od krve. Teda tu košili na zadní části těla. Nebo ty zakrvácené vložky, které odstraňovala její dcerka Dorinka. Přímo hnus! Snad stačilo, že tomu lékaři řekla, že dost často krvácí!!!

-bello-
25. 01. 2021 13:02

promińte, nemůžu za to, že jsem rychlá a otisklo se to zase 2x

-bello-
25. 01. 2021 13:01

Myslím, že zapálením pro svou věc se hodila nejvíc na B.Němcovou herečka Švorcová.Je známo, že nikomu neubližovala a své věci věřila a jejímu herectví se dá věřit.

Jsou-li v národě významné osobnosti, mělo by být aspoň něco tabu.Málokdo z té série pochopí beznaděj chytré ženy v době plné paní a dívek z knedlíkáren, bez hlasovacího práva , poddaných svým mužům , netečných k politice země a nepochopí už vůůůbec , že to byla doba, kdy Národ Český nejdřív v samizdatu, pak veřejně bojoval za svá práva na samostatnost. Ti dnešní multikulti se pomalu stydí, že jsou Češi! K pochopení doby B.Němcové se člověk dopracuje myslím, až v dospělosti, ale , jak kdo! Jestli si autorky scénáře a režie představují, že blbka Geislerová , anebo ta Kameníková mohou suplovat národní cítění Němcové a zoufalství té doby tím, že ji imrvére svlíkají do spodničky a berou to jako "nové pojetí ", pak k nim mám toto:
Absolutně n e n á v i d í m frázi, kterou "umělci" užívají , a to " pokora ", ale tady bych jim řekla, volové víte Vy vůbec co ta pokora na pravém místě znamená ?

-bello-
25. 01. 2021 13:01

Myslím, že zapálením pro svou věc se hodila nejvíc na B.Němcovou herečka Švorcová.Je známo, že nikomu neubližovala a své věci věřila a jejímu herectví se dá věřit.

Jsou-li v národě významné osobnosti, mělo by být aspoň něco tabu.Málokdo z té série pochopí beznaděj chytré ženy v době plné paní a dívek z knedlíkáren, bez hlasovacího práva , poddaných svým mužům , netečných k politice země a nepochopí už vůůůbec , že to byla doba, kdy Národ Český nejdřív v samizdatu, pak veřejně bojoval za svá práva na samostatnost. Ti dnešní multikulti se pomalu stydí, že jsou Češi! K pochopení doby B.Němcové se člověk dopracuje myslím, až v dospělosti, ale , jak kdo! Jestli si autorky scénáře a režie představují, že blbka Geislerová , anebo ta Kameníková mohou suplovat národní cítění Němcové a zoufalství té doby tím, že ji imrvére svlíkají do spodničky a berou to jako "nové pojetí ", pak k nim mám toto:
Absolutně n e n á v i d í m frázi, kterou "umělci" užívají , a to " pokora ", ale tady bych jim řekla, volové víte Vy vůbec co ta pokora na pravém místě znamená ?

Alva
25. 01. 2021 10:15

Nejsem puritán, ovšem v této 4-dilne sérii to bylo více o sexu, než o Boženě a opravdu z ní udělali k....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.