Marta Kubišová v slzách: Přišla o to, co milovala | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Marta Kubišová v slzách: Přišla o to, co milovala

Oblíbený televizní pořad Chcete mě? po 29 letech definitivně skončil! Česká televize tím v závěru loňského roku šokovala diváky. Marta Kubišová (78), která pořad vymyslela a do roku 2019 také moderovala, to dokonce oplakala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
04. 01. 2021 20:11

Zrušení "Chcete mě " je normální.Stojí to dost peněz a je tam vždycky nějaký útulek vyškubnutý z mnoha jiných útulků a nabízení psi i košky zas jen dle úvahy toho útulku, anebo Kubišové tak, aby se nebála psa dotknout. Kdo kouká na takové pořady?Domovy důchodců, důchodci doma , anebo děti.A nikdo z nich si pro psa nepojede. Pořad je to prodělečnej .
Dyť je to blbost!Když chci psa /kočku z útulku, vygoogluji si a mám to z první ruky i s popisem a nejsem odkázaná na výběr, který mi předloží nějaká Kubišová, nebo její pokračovatel.

-bello-
04. 01. 2021 20:03

rydlo
za Svěráka + sladkobolný Kolja + blbý Vratné láhve ...
za Odcházení
souhlas

rydlo
04. 01. 2021 15:29

Kdyby Česká televize nebyla dojnou krávou pro nezáživné Svěrákovy slátaniny - kuki apod. a nebo pro propadáky, jako je Odcházení, zbylo by dost peněz i na podobné potřebné pořady, jako je „Chcete mě?”!

robin5
04. 01. 2021 10:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

DWEI
04. 01. 2021 07:18

Marta Kubišová udělala pro zvířátka z útulků neskutečně moc a na základě jejího pořadu si hodně lidí pejsky a kočičky osvojovala. Též mezi ně patříme a útulky podporujeme finančně jak to jen jde. Hlavně když Česká televize má prachy na jiné pořady, které nejsou přínosné a nedají se sledovat..... např.Kotel s Michaelou Jílkovou a hádajícími se a uřvanými lidmi

manunu
04. 01. 2021 06:31

To je smutné, že na pořad Chcete mě? schází peníze, myslím, že ČT mohla zrušit nějaký jiný nepotřebný pořad. Paní Marta Kubišová i pan Zdeněk Srstka věnovali mnoho svého času tomuto pořadu a záchraně opuštěných a týraných zvířat. Také s rodinou navštěvujeme "svůj" útulek a snažíme se pomáhat. Je důležité, aby dál lidé pomáhali podle svých možností a schopností útulkům a různým organizacím věnujícím se ochraně zvířat. Chcetě mě? byl nápad paní Kubišové a nutno říct, že to byl velmi dobrý nápad. Za roky vysílání pomohl přispět k tomu, že lidé začali pomáhat a vůbec změnil postoj veřejnosti ke zvířatům. Paní Martička se zasloužila o to, že zvířata nejsou brána jako věc, ale živý tvor. Patří jí mnoho díků a přání všeho dobrého, hlavně zdraví v novém roce. Panu Srstkovi děkujeme do nebe a vzpomínáme.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.