Jágr vzteky bez sebe! Soukup se odpudivě navezl do jeho Dominiky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Jágr vzteky bez sebe! Soukup se odpudivě navezl do jeho Dominiky

Jestli se té scénce chechtal kromě nahraného umělého smíchu ještě někdo, pak to nebyl Jaromír Jágr (48). Během Silvestra na TV Barrandov se o něj a jeho přítelkyni Dominiku (26) neuctivě otíral prkenný komik Jaromír Soukup.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Ewwa
03. 01. 2021 19:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jardavozembouchak
03. 01. 2021 20:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amej
03. 01. 2021 15:22

Já si myslím, že zrovna ten slizký, umaštěný Soukup, kterého každá ženská kopla do p@dele zavčasu, nemá vůbec co posuzovat Jágrův život a jeho partnerky. Ten může akorát tak slintat, protože sám už má po zenitu a takhle hezké holky jsou u něj minulé století a kdoví jestli vůbec.

zadnice
03. 01. 2021 15:14

Na TV Barrandov a hlavně na "komika" Soukupa se skutečně nedá dívat. Po skončení hovorů s prezidentem ho prakticky nesleduji. I ty jeho tzv "aféry" na pokračování např. o ČT velmi rychle skončily po té co dostal od ředitele Dvořáka po tlamě a přes noc už ani necekl! Teď má každodenní situaci s covidem, dvě tabule kam každý den umisťuje tzv. neschopy, hlavně Babiše kterému nesahá ani po kotníky!

amej
03. 01. 2021 15:22

přesně

mbmb
03. 01. 2021 14:42

vedle medveda Jagra vypada Soukup jak nedochudce.Podleza tak ze ma hnedy krk a mohla by to byt thermovize , silenee koncentrace divnych muzu , cibulka nebo ten z Brna sam zoufalec vcetne sefa. Jagr neco dokazal a bez protekce, penize vydrel z ledu. A samozrejme ze je mezi misss a modelkami ,ktere krouzi kolem gladiatoru s tucnym kontem.

mazd
03. 01. 2021 13:09

Pan Soukup se mě už omrzel. Nehledě k tomu, že sám baby střídá.Neříká se tomu smilstvo?

avina
03. 01. 2021 10:30

Soukup je ukázkou zakomplexovaného muže. Jeho negace je důka­zem.Pom­louvá­....­..sám je chudák na dně. Dělá reklamu druhým a to se na jeho negaci odráží. Já jej už nesleduji.Jeho nervozita- pohyby.....mě znechutily.Jeho témata jsou mimo mého já.

vvalsidal
03. 01. 2021 10:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
03. 01. 2021 09:57

Soukup už je jen trapná figurka s ohledem na sledovanost kanálů TV Barrandov. Kdysi možná díky vystupování prezidenta v diskuzním pořadu jakousi sledovanost měl. Ale nyní, kdy tam jede reklama, reklama a zase reklama, denně staré scénky soudce či soudkyně, stále dokola, a retro nebezpečné vztahy, snad už tyto stanice nikdo ani nesleduje. Soukup je zřejmě až po uši v dluzích, tak prodává vysílací čas tímto způsobem. Jen tak na okraj - on tam nějaký vtipný pořad na silvestra byl? Nesympatický pán s druholigovou TV moc lidí nejspíš nepřitáhl - a pochybuji, že to Jágr sledoval v přímém přenosu, možná mu o tom pofidérním komikovi někdo řekl. To spíš bylo Soukupovo zbožné přání otcem myšlenky. Jemu už nepomůže ani to, že občas hodí do placu, s kým z VIP si tyká, ale divákům nemá co nabídnout!

robin5
03. 01. 2021 08:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jarmilah
03. 01. 2021 07:58

Brát Soukupa vážně? To snad ani ne. To co plodí, tomu se může smat jen on sám. A nebo smích si pustit jako kulisu. Naváží se pan Soukup do jiných a sám je vsem k smichu. Je to nechutný člověk. Ať má Jarda koho chce po tom Soukupovi nic neni. Je to tak ulisny člověk. Zelený od vzteku, že se nedá ani na nej podívat.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.