Hornová »popravila« vlastní dítě? Šok z konce Ordinace | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Hornová »popravila« vlastní dítě? Šok z konce Ordinace

Lenka Hornová (54) stojí za řadou úspěšných televizních projektů. Moderátorka, producentka a scénáristka pět let svého života věnovala i bezprecedentnímu seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jenže pak přijala novou výzvu a pro Primu začala tvořit Slunečnou. Že to jejímu prvnímu „dítěti“ srazí vaz, ale přesto vůbec netipovala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

stoura
09. 12. 2020 11:26

Konečně ty s....y skončí, Ordinace v růžové zahradě Sestřičky, Slunečná a bůhví co ještě, nastavovaný seriály o ničem trvající 15let , chválabohu ,že to končí!!! Na druhou stranu ale hrozí to, že sem nacpou ty seriály z Brazílie, Argentiny, který stojí za úplné ***!!!

mbmb
08. 12. 2020 20:24

Hornova=Slepickova dcera herce Slepicky =hlas ze Star Dance a na tanecni parket prichazi ..... atd.Osobne vystupovala s Beruskami kde byly takove jako ona sama ! Clanek je povrchni ostatne jako vsechny u pi Smuclerove -

-bello-
08. 12. 2020 01:29

Jméno Hornová jsem slyšela.Neviděla jsem jediný díl Růžovky, neznám ani Slunečnou, ale Hornová nebude až tak blbá, když v soukolí těch seriálů jela a prosperovala.
Všichni v mém okolí včetně mě jsme víc, než podprůměrní light tv viewers a neumím si představit, jak život - dny, večery tv sledovačů vypadají.Sedět pravidelně před tv musí být nuda, ne ?

Ewwa
07. 12. 2020 20:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

domino22
07. 12. 2020 14:35

Ordinace by už opravdu skončit měla, protože už autoři nevědí kudy kam.... Beáta není Beáta, doktorka není doktorka, ale operuje jak divá ........ a Čenský lituje, a vyzývá lidi k sepsání petice, bo je mu líto těch milionů, o které by přišel

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.