Tak takhle to bylo! „Zůstala u nás až do svého těhotenství,“ tvrdí muž blízký Gottové | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tak takhle to bylo! „Zůstala u nás až do svého těhotenství,“ tvrdí muž blízký Gottové

Ivana Gottová, dříve Macháčková (44), byla opravdu osudovou ženou legendárního Karla Gotta (†80) a on byl samozřejmě zase jejím osudovým mužem. Vztah se slavným zpěvákem jí otevřel mnoho dveří a ze zdravotní sestry se náhle stala produkční Divadla Broadway a žena našeho Slavíka. Jak se k této práci Ivana dostala?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Alva
13. 01. 2021 20:09

Tak to jsem zvědavá, co se ještě dozvíme, dnes článek, že si měl vzít Slovinsku, já četla, že zpěvačku z Rumunska, do toho trapná Havelková, lituji p.Havelku, že to unese, prostě mrtvý KG se nemůže bránit,to si ještě počteme.

-bello-
07. 12. 2020 21:01

Článek už tady byl a je to blbost!
Ivana se vrátila ze své USA " mise " au pair a femme fatale Douglase a nějako dobu vymetala pražské bary a byla společnicí starých pánů .
"Zádná práce jí n e o d p a d l a ", protože žádnou pořádnou po návratu z USA neměla. Brigádně nosila na VIP akcích talíře se sejrama a jednohubkama a na jedné z nich učarovala Gottovi.Ten byl ze staré školy a mít ženskou co nocí táci na mejdanech by asi nepřežil.Tak ji poslal k Lichtenbergovi.
Skandální je, že Gottová o sobě píše všude, že byla produkční.
Trapný je i Lichtenberg, který přece ví, že " ta od Gotta" jim dělala akorát ficku a nenáročné práce, ale Gotta potřebovali, dobře jí platili.. Krucinál, když to vím já, tak snad i další, ne ?! Štve mě, jak každý, kdo je živ z Gotta lže a podmazává ....

hanainge
07. 12. 2020 01:20

Výše uvedený článek není v pořádku, protože Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje a Ivana Macháčková nikdy nebyla produkční, ale jenom garderobierka v divadle Broadway a ředitel vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ukradla peníze. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal Ivaně Macháčkové jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože Ivana Macháčková byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

mord
06. 12. 2020 22:44

Opravdu mrazive

santamonica
06. 12. 2020 22:26

Za casu me babicky se tomu rikalo "Jak chuda holka ke stesti prisla" a vychazelo to na pokracovani v Cervene Knihovne. Az jsem uronila slzicku kdyz jsem to cetla. Hlavne tu vetu, jak vsichni s laskou vzpominaji na spolupraci s ni.

stekavypes
06. 12. 2020 15:09

Článek starý deset let

blamal
06. 12. 2020 14:14

Nejak nerozumim tomu, o cem tenhle clanek je. Jakoze ta Dorota Machalova v zacatcich vztahu s Gottem pracovala? No a co? Nemyslim navic, ze na spolupraci s touhle zenskou rado vzpomina vice lidi. a to byt naprava jejiho obrazu coby te, ktera jen sekyruje a dokud neni po jejim, neda pokoj? K smichu.

mbmb
06. 12. 2020 12:12

neumite nic na Mikulase jen ty hrabose co umi kulove a breci za lehce vydelanymi penezy ! Prodali by i mrtvou babicku na YT , hruuzaa -***dni i jejich fagani ziji na velke noze viz censky ,Ste­panek­,Hrus­kovi­ce,Le­decky Heidi

kov3
06. 12. 2020 12:05

Aký dojemný "americký" príbeh...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.