Dramatický »sešup« Ledeckého: Miliony nenávratně v trapu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Dramatický »sešup« Ledeckého: Miliony nenávratně v trapu!

Covidová doba dává zabrat do určité míry všem. Pro někoho ovšem znamená ztráty v šesticiferných částkách. Zásadním způsobem třeba postihuje kulturu. Janek Ledecký si posteskl, že kvůli pandemii musel »odpískat« všechny vánoční koncerty. Ačkoliv byly vyprodané.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivanak
07. 12. 2020 06:53

No prosím...Ledecký by svrhnul vládu a zbavil se tím Covidu...bravo..na to ještě nikdo nepřišel..

yarda
07. 12. 2020 17:43



....Miliony nenávratně v trapu!...
Kolik milionů, ba miliard je nenávratně v trapu kbůli šíření koronaviru "díky" blbounům co $seou na nějaká vládní opatření, protože oni to vědí lépe?

annulienka
06. 12. 2020 21:47

Boze ten Ledecky je ale hlupak!! Cely svet sa trapi s virusom a on si chce hrat!!! Hroza!!!

mikima2
06. 12. 2020 21:34

Já jsem přišla o tisíce, u mně je to jako u Ledeckého o miliony. Někdo přijde o tisíce, někdo o statisíce a někdo o miliony. Bohužel pro každého je to velká ztráta, ale na rozdíl od některých rádoby umělců nekňučíme. Nevím proč ten ufňukánek chce svrhnout vládu? Oni tyhle týpci hledají kdejakou zámínku, aby mohli vyřvávat o svržení vlády. .

-bello-
06. 12. 2020 21:31

Ewwa
na balkoně Melantrichu zpívala Kubišová, byl tam Havel a to byli Chartisté. Kryl nebyl ořezávátko, jako Gott.Jeho protestní songy lidi zpívali potají a v době normalizace si lidi půjčovali desky s Kubišovou a Krylem, šmelili za ně na burzách Beatles , protože to byli zpěváci zakázaní a lidi z nich cítili podporu svého vlastenectví. A měli z jejich písní husí kůži z úcty k jejich statečnosti! To nemělo co dělat s Ein Kessel Buntes Karla Gotta a výjimečně s jeho jednou myšlenkou emigrovat taky. (Jenže ne z politických důvodů, jako Kryl! , což se ví.)
Tak co by na tom balkoně Melantricha asi tak Gott, kterej podepsal Antichartu a veřejně podlejzal režimu a měl volnost všude asi tak dělal? . Co by k " národu " normalizačník Gott řekl ?!!!
---
Kryl zůstal svůj a varoval i byl smutnej, jaký to tady vzalo konec od 89. , z Havla se stal mluvčí Západu a velkej myslitel,
a z Kubišové ublížená chartistická plačka. i.)
Není to tedy, že by Kryl byl vzteklej.Jsou lidi, s kterými si ani já nikdy ruku nepodám !
Takže Ewwo- ty jsi stará natolik, že to pamatuješ, proč to bagatelizuješ?

mikima2
06. 12. 2020 21:42

Jenže Kryl se po zvolení Havla prezidentem naštval, protože ho Havel odkopnul a nasadil si na hrad radši tu zrzku Štěpánovou a další chartisty a Kryla úplně odepsal. Tak se vrátil do Německa a tam za několik měsíců zemřel.

manunu
07. 12. 2020 11:04

-bello- vy která všechno víte a tohle vám uniklo? K. Kryl zpíval s K. Gottem státní hymnu na balkoně Melantrichu!!! Viděla jsem na vlastní oči, chodila jsem s rodiči na demonstrace, otec patřil k disentu. Bylo mi 15 let a K. Kryla jsem znala pouze z desek. K. Kryl skutečně s K. Gottem zpívat nechtěl a těžce to nesl. K. Gott tam byl postaven V. Havlem. Mělo to symbolizovat smír mezi těmi, kteří demokracii léta hájili a těmi, kteří se režimu nevzpírali. Chtěli ukázat, že nehodlají nikoho po revoluci lynčovat. Video lze dohledat na You Tube. Já si K. Gotta vážím, je to člověk, který v životě něco dokázal, dělal také chyby, ale ty děláme všichni. Paní Kubišová není žádná ublížená plačka, naopak je to žena , která není zatrpklá a ukřivděná, znám ji nejen z jeviště. K. Gotta si velmi váží, nikdy mu neměla nic za zlé, byli přátelé. Pozval si ji jako hosta na své úplně poslední koncerty. Tak vidíte také nevíte všechno.

mbmb
06. 12. 2020 16:38

rozmazleni lini VIP herci i zpevaci narikaji ,mluvi o nemoci 19 , politice ,hruuuza .Vondrackova place hi hi Helenka ,sislava Zagorova , take censky , to neumi kupecke pocty ? A co sedlak kdyz prijde sucho , povoden, Tsunami bude take jecet na pana Boha - totiz sucho a kroupy se muze opakovat ,zit skromne a pracovat neumi - koncert na playback jako Gott

ppadys13
06. 12. 2020 10:58

Je to hňup.

zadnice
06. 12. 2020 10:53

Dokud nesvrhneme vládu, tak zřejmě hrát nebudeme. Musíme asi jít do ulic, jinak se tahle země nevzpamatuje,“ myslí si..
Abys neumřel hlady "umělče"!!! A nech si ty žvásty o svržení vlády!!!

yarda
06. 12. 2020 20:31

Co si ten vořech slibuje od svržení vlády? Ale kdyby svrhnul koronavirus, to by bylo slávy, pan starosta koukaje z okna by bučely krávy.

-bello-
05. 12. 2020 23:38

LEDECKÝ je idiot!
Chechtat se, jak přečůral vládní nařízení Covid je trapný.A to prej studoval práva, kdy ví , že je-li toto nařízení výjimka neplatí a čarování s počtem osob je trapný.
Jediný co dělal bylo po 1989 skupování nemovitostí a když je musel prodat ( proč se neví), nacpal se do nějakých komisí pěveckých atd atd.
Jediná další investice pak byla do jeho hyperaktivní dcery, která by ve škole nevydržela, měla domácí učitele, ať Ledecký nekecá, že ji učil on ! Ester toho má víc ve svalech, než v mozku a já byla mrtvá smíchy, že chtěla " jít na kvantovou fyziku ." Ona s dálkovým koupeným Bc. z účetnictví .Supravodivé Ester bych doporučila MEG, tam jí 306 squib potvrdí , že v mozku je mrtvo, ať nemluví a radši cvičí.
--
Pouštím si právě Karla Kryla : Martina.
A je z toho smutno...
.. s kým v uměleckém světě by se tady Kryl mohl bavit, kdyby se vrátil..
S Ledeckým, Basikovou, Csákovou, Lucinkou Vondráčkovou, Geislerovou, Čvančarovou, Michalem Davidem, Slováčkem s Gelemovou, vdovou Gottovou ? (jakože s Gottem nikdy, se ví), nebo se Sagvanem Toffi a Sámerem?
Ach jo ....

Ewwa
06. 12. 2020 14:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jikopec
05. 12. 2020 20:12

Já bych pana Ledeckého nekritizoval, pokud vím, tak investoval dost peněz do sportovní kariéry své dcery, zatímco mnozí umělci především investovali do nemovitostí,kterými se chlubí v bulvárním tisku.Nikdy jsem nečetl články o rodině Ledeckých, jaký mají majetky,kde. V cizině a mnohdy daleké cizině trávili několikrát do roka dovolenou a vůbec nepočítali s nějakými potížemi, které mohou v životě nastat.Přeji.hezký večer

Inka
05. 12. 2020 17:04

Tzv. komediant a pěvec, hudební nula, morální a duševní mrzák !

mbmb
05. 12. 2020 12:21

Tajtrlici naříkají ,mají veliké peníze i nároky.On vypadá jak neandrtálec a ještě se vyfotí s holým zadkem to je hnus ješitnosti.Mala Ester je perfektní! A její otec ať vrátí titul i školné ,to je právník?! Neví která bije ,zavřít ho měli.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.