Halina Pawlowská (65): Umím se hrozně vytočit! Pak jsem sarkastická... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Halina Pawlowská (65): Umím se hrozně vytočit! Pak jsem sarkastická...

Před sedmi lety zemřel váš manžel, co se vám většinou první vybaví, když vzpomínáte na společně prožité roky? „Jak jsme se společně smáli a jak měl rád naše děti. Vždycky se mi chce brečet, když si uvědomím, jak by byl Hugovi skvělým dědečkem.“   Jednou z vašich knížek je i román Pravda o mém muži, který vypráví o vašem manželství. Co bylo podnětem, že jste se ji rozhodla napsat? „Ta kniha byla pro něj. Napsala jsem ji jako poctu naší lásce. Jako poděkování za to, jaký byl a jak jsme se měli rádi.“   Vaším nynějším partnerem je producent Karel Czaban, od kterého jste dostala před časem i zásnubní prstýnek, překvapilo vás to? „Nepřekvapilo mne to a zásnubní prstýnek mám na prstě. Je mi trošku velkej...“   Prozradíte, jestli už došlo na svatbu nebo ji v dohledné době plánujete? „Teď plánuji, jak přežít koronu a to je vše.“   Pojďme k vašim koníčkům, když pomineme psaní a tvůrčí činnost, čemu se ráda věnujete? „Ráda vařím a peču. A jezdím autem a pozoruji přírodu a čtu si. Ale to až v noci. A nakupuji na eshopu.“   Trošku jsem tím směřovala i na módu, oblečení, kterému se spolu s dcerou věnujete a které si u vás ženy mohou i koupit. Navrhujete společně? „Navrhujeme společně anebo si sdělujeme vzájemně, co nás napadlo a co bychom mohly udělat nového. Móda je mým koníčkem a snažím se zvrátit trend, že když má někdo kila navíc, tak za to musí trpět a musí nosit hnusné oblečení v hnusných barvách. S dcerou proto navrhujeme oblečení, které může nosit žena s velikostí XXS i ta, která má XXL.“   Působíte jako veselý, optimistický člověk, jste taková i v soukromí? „Myslím, že jsem realistka a vím, že je dobré mít plán i pro tu nejhorší možnost.“   Dokážete se i hodně naštvat? Jak dlouho vám to vydrží? „Dokážu se vytočit hrozně. Srdce mi buší a jsem tak sarkastická, že se tomu mé kamarádky musí strašně smát. Vždycky touží slyšet, jak jsem nadávala a co jsem říkala. Pozor! Já sprostě nemluvím, ale napadají mne v afektu absurdní spojení. Většinou chci někomu jako bobr přehryzat tepny nebo ho napíchnout na vidle a hodit na hnůj anebo tvrdím, že by se měl někdo štěstím mlátit o zem tak dlouho, až by po něm zůstala Macocha... Ale teď si nemohu vzpomenout, mne to napadá čistě, když mnou cloumá vztek...“   Jakým heslem se, Halino, v životě řídíte? „Užívej života na plný pecky, dřív než ti zubatá podrazí kecky! A taky - a to je teď hodně aktuální - Díky za každé nové ráno.“  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.