Kolega o Krausovi bez servítků! Nakládačka v přímém přenosu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Kolega o Krausovi bez servítků! Nakládačka v přímém přenosu

Moderátor Honza Dědek (48) si pozval do talk show kolegu Jana Krause (67). Po absolvování "rozhovoru-nerozhovoru" by si dnes ale raději zopakoval zkoušku z dospělosti, než-li si Krause pozvat do studia znovu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

1pravda1
11. 11. 2020 00:08

Pro mě jsou zajímavější otázky Dědka, pořad je i vtipnější... ovšem omatlávání a pusinkování v době, kdy v hledišti sedí lidé s rouškami je stejný výsměch jako Kalda na pivu v zavřené hospodě...

-bello-
10. 11. 2020 23:12

Krause jsem neměla ráda.Vadilo mi, že se půl hod. smál svému vtipu a že nadával furt na Čechy.Taky jeho pojetí českého dějepisu je silně tendenční.Jenže, po letech jsem se k jeho pořadu vrátila zjistila, že nějak zlidštěl, přestal Čechy podceňovat a leckdy ( a to mě udivil ) nejde už s "ulicí", ale objektivně k věci -viz např. rozhovor s Prymulou , kdy podal výčet jeho kvalifikací, aby když už lidi remcají, aspoň věděli , že Covid neřeší jen tak lecjaký strejda a zelený mozek!
Je chytrý, reaguje rychle a podceňovat se (jako ) nemusí. A to ani vůči Margitovi, který v pořadu ječel se Zagorovou hodně trapně, Zagorová tam kopírovala Hegerovou a sama už vůbec nemá vlastní názor a Margita si tam myslel, že je na Letný.Tohle ale Kraus ustál a ustál i Žilkovou, což bylo další mentální peklo v přímém přenosu.
Takže za mě současný Kraus je dobrý Kraus bych řekla.
Má velký přehled a když neví,mřekne nevím.A to je a bude vždy výsadou inteligentních

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.