Krainová a Belohorcová: Konec přátelství kvůli penězům?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Krainová a Belohorcová: Konec přátelství kvůli penězům?!

Blondýnky Simona Krainová (47) a Zuzana Belohorcová (44) si ještě před pár měsíci společně užívaly u moře a na sociální síti neustále sdílely různé sexy fotografie. Poslední dobou však není po jejich přátelství ani památky. Co se stalo?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mord
16. 10. 2020 07:52

Bellmeku ty stará ulhana šmudlo? Tak se zajimej. Můžeš slintat nulo. Ty už máš pomalu po sezoně i s vytíráním podlahy

-bello-
15. 10. 2020 20:56

Tu Belohorcovou nikdo snad v modelingu nezná a Krainová má předvádění se v popisu práce. Jejich luxus je pro mě nezajímavej. Zajímá mě ale ( a to moc) , jak to mají v mozku, když modeling je jejich životní metou. ( Tady je úplně jedno, jestli je to Maxová, Verešová,Krainová a třeba " modelka " Agáta Prachařová ... ale i " černá perla" anebo Linda Evangelista...)
Modeling je u mě něco jako komparz u filmu.Šaty a kloubouky se samy nepředvedou , tak jak u filmu se křoví samo nepohne.

Ewwa
15. 10. 2020 19:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.