Csákové drama s nemocným Gottem! Prosila jsem Ivanku, aby ... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Csákové drama s nemocným Gottem! Prosila jsem Ivanku, aby ...

Padesátileté zpěvačce se splnil dávný sen a to nazpívat duet s Karlem Gottem (†80). Vzhledem k Mistrově vážné nemoci to tehdy ale bohužel probíhalo jinak, než si oba zřejmě představovali.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mbmb
10. 10. 2020 08:35

Nejlepší prispevky má bello.opravdu sám blb a krava v showbussines Bezpáteřní zaprodance jenom prachy v těch hlavach

-bello-
09. 10. 2020 23:44

oprava:
chtěla jsem říct, že kdokoli ( nejen Gott ) má oproti ní ( Csákové ) neskutečný přehled!

-bello-
09. 10. 2020 23:42

Podle Csákové byl Gott člověk s neskutečným přehledem .
Já slyšela mluvit Csákovou 2x.
Nemohu říct, že větší blbku jsem neslyšela, to bych " ublížila " Žilkové, Prachařové, Geislerové, Čvančarové ... , ale ti tak - kdokoli ( nejen Gott ) neskutečný přehled oproti ní
Csáková je zdravotní sestra jako Gottová.Obě by dnes nezavedly ani kanylu, natož zapnuly přístroje na JIP, jediný co jim společně šlo, bylo vyvolání duchů

Já Gotta přímo nesnášela, ale chudák se v tom hrobě obrací, jak se na něm všichni pasou

Uivatel_5481201
09. 10. 2020 14:05

je neuveritelne jak nekteri lide lzou az si veri a kam na ty informace chodi chudak pani Ivana

hanainge
09. 10. 2020 13:34

Výše uvedený článek o Karlu Gottovi není pravda, protože Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně, takže Ivana Macháčková není vyvolená pro Karla Gotta! Ivana Macháčková chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně Ivana Macháčková dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott a to potvrdil i pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966. Pan Felix Slováček dále potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, že Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka i na PC a že Karel Gott zakázal Ivaně Macháčkové jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože Ivana Macháčková byla drsná a chovala se jako d’abel! Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto Karel Gott chtěl mít klid a Karel Gott opravdu žil sám.

Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje.

Karel Gott nikdy neměl leukémii. Za to Karel Gott měl problémy s hlasivkami, žaludkem a měl zápal plic.

otrava
09. 10. 2020 12:26

Pořád vylepšujete kozu Ivanu, každý ví, že to byla semetrika.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.