Podraz na Borhyovou! Již jsem to nahlásila, zuří Lucie | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Podraz na Borhyovou! Již jsem to nahlásila, zuří Lucie

Dvaačtyřicetiletá zprávařka cítí bezmoc, byla sprostě zneužita! Stala se totiž obětí internetových lumpů, kteří vytvořili Lucčin falešný sociální profil. A na ten logicky naletělo mnoho jejích fanoušků ....
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mkubickova
20. 10. 2020 11:12

Z těch redaktorek a rádoby nových filmových hvězd je mi úzko. Když nechcete, aby see o vás vědělo vězte, že už 4leté dítě ví, že když se přihlásí na sociální síť, tak může být zneužit.Skoro všechny se snažíte být jako z partiového porcelánu. Opravdu velké herečky či slavní jsou slavní nejen pro své výkony, ale proto, že se ukazují jako normální lidi. Podle toho se pozná kvalita "celebrity". Není čas přenechat místo neprofláknutým? M.

-bello-
10. 10. 2020 00:15

Když vidím Borhyovou na té fotce -červené šaty + asymetrický výstřih, nevím proč vidím místo její klíční kosti krůtí křídlo. Nevím proč se mi to tak jeví, ale jo!
No schválně koukněte na to .Je to křídlo od krůty, nebo ne ?

mbmb
09. 10. 2020 19:41

Takové umele pózy všechny jak přes kopírák nepřirozeně ,fotí naspulene kačeři rty vystrčené zadky, žrádlo to je fuk která kde je

dajka123
08. 10. 2020 16:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.