Felix Slováček: DLUŽNÁ INVESTICE VŮČI DÁDĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Felix Slováček: DLUŽNÁ INVESTICE VŮČI DÁDĚ!

Letos v březnu prohlásil do médií, že chystá velkou opravu vily v pražských Vršovicích. Dům, který si před desítkami lety pořídili Dáda Patrasová (64) a Felix Slováček (77), ale dál chátrá a vlhne. Muzikant změnil plány. „Rekonstrukce nebude,“ přiznal Aha! sám Felix.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Nataša Zabloudilová
18. 12. 2022 13:42

Tak to by mě zajímalo když Dáda tolik vydělávala jestli uměla také investovat peníze a nebo nebyla vůbec spořivý typ. Takoví lidé jsou totiž nejhorší. Třeba já jsem teď i s tím málem šla na http­s://ww­w.my­coiner­.cz směnárnu kryptoměn a snažím se zhodnotit své úspory několika násobně. Bylo by to moc pěkné.

tomsln
28. 07. 2023 13:07

A víte vy, že uvedená směnárna Mycoiner je jedna z nejdražších u nás? Za směnu si tato firma vezme třeba i přes 10% z celkové částky, což je naprosto šílené. Paradox je, že oni sami říkají, že poplatek u nich je 1,5%, což je sice pravda, ale zbytek je marže na kurzu, o které se jaksi zapomínají zmínit. Detailně je to popsáno například v této recenzi - http­s://in­vestpl­us.cz­/recen­ze/my­coiner/

mbmb
07. 10. 2020 12:50

Mord - zřejmě komous co znarodnuje a pak mu ukradené spadne na hlavu

mord
07. 10. 2020 10:17

Mbmb co je ti po tom ty stará závistivá šmudlo? Starej se o svůj mizerný zivot

mbmb
07. 10. 2020 05:50

To jsou komedianti milionář Slováček , bydlí v zatuchline s madam . Dům tmavý šeredný jak majitele. Koupili to jistě za pár korun po emigrantech

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.