Leichtová zkritizovala vládu: Fanynky ji pak rozcupovaly! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Leichtová zkritizovala vládu: Fanynky ji pak rozcupovaly!

Herečka Kristýna Leichtová, známá především díky rolím v seriálech, se negativně vyjádřila k rozhodnutí vlády ohledně přítomnosti tatínků u porodů. Vzhledem k tomu, že ona sama momentálně čeká své druhé dítě, zajímá se o novinky kolem koronaviru a zdravotních opatření. Svůj názor k novému zákonu sdílela na sociální síti a dostala přes prsty! Proč?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jity
05. 04. 2020 12:50

Tak zrovna úchylka bych nenapsala, ale já bych ho třeba u porodu nechtěla. Myslím, že to nebyl zrovna pěkný pohled, ale když už bylo miminko zabalené, tak to pochlubit se ano. Je to každého věc a nyní by to měli lidé pochopit, že se to nehodí. To napsala i manunu a má pravdu.

henes
05. 04. 2020 12:24

jednou větou...Být u porodu je úchylka....jasný?

manunu
05. 04. 2020 11:17

jity: Napsala jsem svůj názor , že jsem pro přítomnost otce u porodu. S návratem do minulosti jsem měla na mysli porody v porodnici. Jsem narozena v 70. letech a vím , že moje mamka nepopisuje zážitky z porodnice moc dobře. Taťka stál pod oknem nemocnice a překřikoval se ještě s několika dalšími tatínky, když chtěl mamce něco říct. Jak už jsem napsala, v této době je to ,ale nevhodné,vzhledem k riziku nákazy zdravotnického personálu.

jity
05. 04. 2020 09:38

manunu to se teda vracíme do minulosti, moje babička rodila doma a kde myslíte, že byl její manžel? Také snad s ní doma, ale jinak nyní za této situace to přece musí každý pochopit. Vždyť i ti zdravotníci mají jen jedno zdraví. Jinak je to věc názoru moji známí, oba lékaři u porodu manžel také nebyl, navíc ten den operoval. Manželka lékařka ho u porodu nechtěla, měla jen maminku.

corsa
04. 04. 2020 21:27

Otcové u porodů nikdy nebyli, o žádnou podporu se nejedná, protože rodička chce mít všechno rychle za sebou a v tom ji nikdo nepomůže, jedná se jen a jen o zátěž pro všechny zúčastněné, takže diskuse o ničem.

vilda696
04. 04. 2020 17:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

manunu
04. 04. 2020 15:56

Jsem pro přítomnost otce u porodu, manžela jsem měla u porodu obou dcer. Nebudeme se přece vracet do minulosti. Teď je, ale jiná situace a přítomnost otce není v této době vzhledem k riziku nákazy vhodná, názor slečny Leichtové mně přijde nezodpovědný. Zdravotnický personál je potřeba chránit,jsou denně vystaveni velkému riziku, manžel je lékař, tak vím jak jsou někteří lidé bezohlední. Bohužel.

jity
04. 04. 2020 14:19

Aby se nepos... rodily jsme všechny bez doprovodu a přežily jsme to. Její maminka také měla u sebe doprovod když ji rodila?

mikima2
04. 04. 2020 13:24

Od pohledu hloupá husička s ještě hloupějšími názory.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.