Krásná dcera (15) Kubelkové šokuje: Jak to má s chlapy?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Krásná dcera (15) Kubelkové šokuje: Jak to má s chlapy?!

Dcera Ivy Kubelkové (42) Natálka (15) rozjíždí kariéru modelky a zatím je velmi úspěšná. Poté, co se objevila na módní přehlídce, stihla ještě nafotit kalendář pro slavnou českou návrhářku. Od modelingu si ale prý dává pauzu a má k tomu vážný důvod.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zee.wissam...@...
18. 02. 2020 11:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

josefvyskoc
03. 02. 2020 09:04

Ta divka ma rozum! Chlapi holt budou muset v obdobi jejich zkousek jen masturbovat a vyckat, az na ne bude mit kraska zase vic casu, a bude se s nimi moci milovat, co se do ni vejde! To se zkratka neda nic delat!

liskabystrouska
03. 02. 2020 07:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

verprag
02. 02. 2020 22:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
02. 02. 2020 17:29

Hm, tak by mě zajímalo JAKÉ jazykové gymnázium ? Placené a s "individuálním přístupem" , nebo normální státní s přísným režimem?!
Hele! Iva Kubelková si koupila titl. Mgr. na Univerzitě J.A.Komenského, tak jako Nagyová ( Nečasová ) a Gottová tam stihla koupit už jen Bc.To, že se dávaly tituly přes telefon je veřejně známé asi tak, jak podobná situace na Právnické fakultě v Plzni.15 letá Kubelková je lehce pastózní holka , tedy opak krásné a já nikdy nepochopím, co je extra na tom, když se ty modelíny převlíkají během večera a cupitají, poskakují, nebo pochodují na molu.Ty šaty a ten tvůrce je pro mě zajímavý, ty obličeje já nevnímám.Ne tak modelíny. Ty si myslí, že ony jsou trhák a módní návrhář je věšák.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.