Velký návrat Šafránkové obestírá tajemství | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Velký návrat Šafránkové obestírá tajemství

Šestašedesátiletá herečka se podle všeho vrací před filmové kamery. Už bylo také na čase!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

orahim.e.f...@...
18. 02. 2020 11:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lekno
08. 01. 2020 22:26

-bello- Tak Popelka se poprala s Naďou U. ? To je ale "strašný prehrešok" proti slušnej výchove ! Skutočne "príšerné" čosi - od herečky s rolami princezien. Tiež som sa pár-krát pobila, no z iných dovodov, nie kvoli mužovi. Keď do človeka udrú a miesto obrany sa stiahne ako obeť, rýchlo sa z neho stane fackovací panák na dobu neurčitú. Takže asi na tom budem podobne "strašne" ako Libuša Š.. Ktovie, kde je pravda. A keby to aj prebehlo - ktovie, ktorá z nich prvá začala. Na Libušu mi to ale nesedí, nie je ten typ. Ohľadom Zemana - politiku mi naozaj netreba, do nej sa nechcem miešať.. Na záver - len pre informáciu, keď o nich nevieš - niekoľko ďalších väčších výkonov Libuše Šafránkovej /okrem Popelky/ : Babička (1971) Barunka Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974) – Jana
Malá mořská víla (1976) – princezna ze sousední říše Princ a Večernice (1978) – Večernice Třetí princ (1982) – princezna Milena / princezna ze skal Sůl nad zlato (1982) – princezna Maruška Nesmrtelná teta (1993) – Štěstí

aveneta
08. 01. 2020 11:36

Šafránková je těžká minulost oněch 50 let kde jako princeznička byla celkem dobrá....pak již její kariéra upadala sem tam nějaký ten "štěk" vše vynahrazoval její manžel Abrhám.

mord
08. 01. 2020 01:52

Bellmeku ty stara bezvýznamná šmudlo, ty nesahas někomu jako Šafránková ani po kotníky bylo. Ty se zmuzes maximálně na slintání v bulvaru

-bello-
07. 01. 2020 22:05

liana@...
Popelku si zahrála před 50 lety, o nějakém jiném velkém výkonu nevím, o jej " vnútorné kráse " by asi mohla pohovořit Naďa Urbánková , když se obě popraly ( fyzicky ) o Abrháma a pak už mám jen drobnost : tohle je bulvár a hodnotí si tady veřejné osoby a události každý a po svém.Tedy opět říkám, že v 66 letech vypadá Šafránková příšer­ně.(M­imoc­hodem, co bylo bylo, teď je zdravá! ).
Kromě toho všeho to má u mě schovaný za Zemana , což tobě, Slovence, těžko vysvětlím.

lekno
07. 01. 2020 19:27

Možno by sa Libuše Š. nemusela až tak maskovať /foto 24/, nie je dovod. Veď sa z nej predsa nestal E.T. mimozemšťan, zahalený do plachietky - uháňajúci pred systémom na ceste domov - ku hviezdam. Stačila by hádam tá sivá kapucňa. K tomu ešte okuliare a do tretice aj šiltovka - to už je trošku moc. No asi mala dovod, prečo sa tak zakuklila. Ináč je to sympatická herečka, na Popelku lepšiu vybrať nemohli. Bola na tú rolu ako stvorená. Myslím, že obľúbenejšia krásna Popelka sa do pohádky už len tak ľahko nenájde /foto 10/. Jej vonkajšia krása bola obohatená tiež o tú vnútornú - čo sa odrážalo na celkovom jemnom vystupovaní - pohybovom i hlasovom.Teraz už posobí tak vážnejšie - občas akoby prísnejšie v staršom veku, ale tam, kde sa usmieva, je milá. A nezdá sa mi, že by sa o seba vobec nestarala, prečo "strašne" ? Vlasy má upravené, oblečenie primerané k postave, farebne zladené. Možno nechce posobiť výstredne. Je to jej vkus, v čom sa cíti dobre - čo koho do toho ? To si má nahodiť vypasovanú minisukňu či minišaty, kozačky s vysokými podpatkami, krátku bundu po pás, aby nezabudla na svoje "ženství" ? Veď je po ťažkej chorobe - zázrak, že to prežila. Dajte jej pokoj, je to dobrá, starostlivá žena.

-bello-
07. 01. 2020 14:34

To tedy ať mi někdo poví, jak se může 66 letá ženská totálně vykašlat na své ženstvíí , vzdát o sebe pečovat .Šafránková vypadá strašně, oblíká se strašně a myslím, že ke stáru hraje taky strašně, protože monotónně furt to samý

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.